“Fundi i arratisë”, në pranga një i dënuar me 23 vite burg
12/07/2018 13:33

Policia ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Fundi i arratisë”, duke vënë në pranga një person të dënuar me 23 vjet burg për vrasje, i cili prej 10 vjetësh ishte në kërkim.

Shkarkohet Gani Dizdari
16/07 12:55
Tregu pa kushte në Berat
16/07 12:52
“Rruga e Kombit” kthehet në pusetë
16/07 12:33
Parashikimi i Motit 16 Korrik 2018
16/07 09:27
Me libër në dorë për pushime? Sociologët: Fëmijët kanë nevojë të argëtohen në verë
15/07 21:42
Turistët në Ardenicë, vendas dhe të huaj vizitojnë manastirin ortodoks
15/07 21:34
Të adoptosh një qen rruge, historia e Orjetës dhe e pjesëtarit të ri me 4 putra
15/07 21:20
Gjirokastër, përurohet tregu i ri industrial. Fund shitjeve në rrugë
15/07 16:26
Rivarrosen eshtrat e grekëve. Në Bularat, ceremonia e parë për 100 ushtarë
15/07 16:22
Pilulat e urgjencës, mjekët: I përdorin adoleshentet, dëme jo vetëm në shëndetin riprodhues
15/07 16:20
Mashtrimi me djathin, qumështi zëvendësohet me niseshte
15/07 16:18
Shkodër, vriten ish-polici dhe bashkëjetuesja, shpëton foshnja 1 vjeç e gjysmë
15/07 16:17
Bluzat e bardha, te liqeni për çdo urgjencë të frekuentuesve të parkut
15/07 16:16
Alarmi në Patos-Marinzë, raporti i ISHP: Jeta e banorëve dhe punëtorëve në rrezik
15/07 16:14
Shkodër, vriten ish-polici dhe bashkëjetuesja
15/07 11:04
Berat, përplaset makina e Policisë Rrugore (Pa koment)
14/07 21:49
Ja si rrihen gazetarët e Top Channel. Asnjë ndjesë nga kompania që ndërton HEC-et
14/07 19:54
Diplomohet brezi i dhjetë i UET
14/07 18:07
“Luledielli”, fushatë në botë
14/07 15:47
Të shkëlqyerit ikin jashtë. Maturantët më të mirë synojnë Gjermaninë
14/07 15:32