Ftesë në 5, Miq me ish-in pas ndarjes? Anaidi & Xhesi vs Rudi & Sibora, 18 Nëntor 2019, Pjesa 2
19/11/2019 11:08

Tema: A mbetemi dot shokë me ish-partnerin? Studimi thotë që është misioni i pamundur, por ja cilat janë rastet që vërtetojnë të kundërtën. Te ftuar: Anaid Kaloti, Rudi Hizmo, Sibora Bitri, Xhesi Muçaj

Top Story – “Pabesia” – Dhimbje, vuajtje dhe lot për 51 viktimat e tërmetit vdekjeprurës
05/12 11:16
Rama porosit kafe në Itali, kamarieri i del Shqiptar: Hajde këtu
05/12 11:15
Wake Up/ Elvis Naçi: Me 5.176.244 Euro të mbledhura, do të ndërtojmë 270 banesa
05/12 11:14
Fiks Fare, Çfarë fshihet pas shëmbjes së Hotel Palmës? 3 Dhjetor 2019, Pjesa 2
04/12 09:34
“Shpërthen” Arben Malaj: Mazniku, keni qeverisur me arrogancë
04/12 09:34
Gjyshe Ermioni vazhdon të qëndrojë në shtëpi: Shkreli: Do nxirret forcërisht
03/12 17:49
“Jemi Një”-“Rrjedh ne kenge e ligjerime!”- Këngë nga Vaçe Zela – Portokalli
03/12 17:48
Serish lëkundje tërmeti live në Open, Eni Vasili qetëson publikun
01/12 17:46
Thumanë/ Shpërthen në lot gazetari Muhamed Veliu gjatë raportimit Live
01/12 17:45
Tërmeti ‘shkund’ Shqipërinë – Live 28 Nëntor 2019
28/11 12:52
Zjarrfikësi hero ndan përjetimet e banorëve gjatë kërkimit nëpër rrënoja!
28/11 12:51
Gazetarja e Top Channel preket gjatë raportimit: Ky është pallati im i shkatërruar nga tërmeti!
28/11 12:51
Tërmeti/ Edicioni i jashtëzakonshëm, Pjesa 1
27/11 13:02
Tërmeti që tundi Shqipëtarët – Top Show, 26 Nëntor 2019, Pjesa 2
27/11 12:59
Tërmeti ‘shkund’ Shqipërinë- Live 26 Nëntor 2019
27/11 12:57
Hell’s Kitchen Albania – Sezoni 2, Episodi 7, 22 Nëntor 2019 – Reality Show
25/11 10:08
Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 23 Nëntor 2019, Entertainment Show
25/11 10:08
Portokalli – Episodi 8, Sezoni 32, 24 Nëntor 2019
25/11 10:07
Gjurmë Shqiptare – Butrinti, Ilir apo greko-romak? E vërteta si po deformohet historia
24/11 10:20
Robert Berisha do të martohej prapë me Norën, Shiko kush LUAN 3, 23 Nëntor 2019, Entertainment Show
24/11 10:19