Fajon paralajmëron: Integrim në BE, ose Ballkani merr drejtim tjetër
11/01/2018 20:23

Nëse udhëheqësit europianë nuk do të mbajnë premtimet për Ballkanin, rajoni mund të marrë një drejtim tjetër. Kështu shprehet eurodeputetja Tania Fajon, në një intervistë për “Euronews”.

“Shqipëria shpëton Merkelin”
22/06 10:20
Parashikimi i Motit 22 Qershor 2018
22/06 09:09
Studentët në provime: Shumë ngarkesë. Japim dhe lëndë që nuk na vlejnë
21/06 20:44
Dhuna, 25 denoncime në ditë; Në 4 ditë 57 raste të dhunës në familje
21/06 20:42
Pushimet në fshat; Fëmijët pas shkollës detyrohen të punojnë
21/06 20:33
Xhaxhi Hasani, eksperti i selfie
21/06 20:32
Mbrojtje për të dashurat, ligji i ri: Urdhër mbrojtje edhe për lidhjet afektive
21/06 20:31
Rihapet dosja “Hajdari”; Avokati i Izet Haxhisë: Të dëshmojnë politikanët
21/06 20:28
Fleckenstein: Kancelarja e Gjermanisë do të thotë “Po”
21/06 15:26
Dedja: Vettingu, shumë i ashpër! Si të kalosh varrin për së gjalli
21/06 15:23
Protesta e skafistëve: Dëmtohet turizmi
21/06 15:17
Çmimi për sheshin “Skënderbej”, Veliaj: Shpërblim
21/06 15:01
Shqiptarët “bëjnë kërdinë” në Spanjë, arrestohet grupi i tretë i grabitësve
21/06 13:49
Vdekja e Enea Ftojit, prokuroria ngre akuzën për efektivët
21/06 12:08
Sheshi “Skënderbej”, hapësira më e mirë publike për vitin 2018
21/06 10:59
Vlorë, protestë për lejet e lundrimit
21/06 09:17
Parashikimi i Motit 21 Qershor 2018
21/06 09:15
Në stresin e provimeve; Psikologët: Ushqim të mirë dhe gjumë të shëndetshëm
20/06 21:04
Fshati që po shembet; Në Koculë të Selenicës, mes naftës dhe varfërisë
20/06 21:02
Provimet me zgjedhje; 37 mijë maturantë në testin më të rëndësishëm
20/06 20:53