Edhe KE kërkon “peshqit e mëdhenj”
16/04/2018 21:22

Komisioni Europian rekomandon hapjen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë, por kushtëzon ecurinë e këtyre negociatave me mbarëvajtjen e mëtejshme të reformës në drejtësi, sidomos procesit të vettingut.

Parashikimi i Motit 24 Shtator 2018
24/09 09:07
Me Ziz nga Anglia/ Makinat e komunizmit, pasioni i 40 vjeçarit nga Shkodra
23/09 20:22
Aplikacion për autobusët në Tiranë
23/09 20:05
Në “sitë” të gjitha farmacitë, kontrolle për ilaçe kontrabandë dhe dhënien pa recetë
23/09 19:56
“Domate Fest”, Veliaj: Investime për fshatrat dhe vendet atraktive
23/09 16:47
Pronat, KiE rezolutë për Shqipërinë: Ligji i ri efektiv
23/09 16:45
Lufta me grupet kriminale; Lamallari: Hetimi kërkon kohë, ka qindra orë përgjime
23/09 16:30
Truri i grupit “Bajri” në arrati, mediat në Belgjikë i bëjnë jehonë operacionit
23/09 16:27
Infermieri që s’do Gjermaninë
23/09 16:23
Panairi i mjaltit në Librazhd, 160 fermerë prezantojnë produktet e zonës
23/09 14:16
E diela e fundit për plazh, javën e ardhshme nis rënia e temperaturave
23/09 12:38
Unë vuaj nga depresioni… “Exclusive” sjell sonte problematikën me shëndetin mendor
23/09 12:36
Kriza te Krimet e Rënda. Hetoi Bajrat, Blerim Tominaj i heshtur përkrah Donika Prelës
22/09 20:02
Impianti i mbetjeve në Vlorë. Projekti në fshatin Sherisht shqetëson arkeologët dhe historianët
22/09 17:20
Në avionin ku flitet shqip. Udhëtimi i gazetarëve me “Air Albania” drejt Stambollit
22/09 16:44
Shkatërrohet grupi “Bajri”. Të fortët e Shkodrës, edhe në Holandë. Akuza për vrasje, gjobëvënie, trukime ndeshjesh…
22/09 16:14
Mjekët e Shkodrës lënë qelinë, gjykata vendos “detyrim paraqitjeje”
22/09 15:57
Veliaj: Parkimi i katërt nëntokësor, Tirana po merr pamjen e një Europe të vogël
22/09 15:50
Rikonstruktohet shkolla në Kukës
22/09 13:28
Goditet grupi “Bajri”, në pranga 11 pjestarë të bandës
22/09 12:22