Basha mbron Metën/ Kreu i PD akuzon Ramën: Do kapte Gjykatën Kushtetuese
16/11/2019 07:06

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para mediave mbrëmjen e të premtes, ku nuk la pa përmendur edhe përplasjen e re mes maxhorancës dhe presidencës, krijuar pas emërimit të anëtarëve të reja në Gjykatën Kushtetuese.

Edicioni Informativ, 26 Shkurt 2020, Ora 00:00
26/02 01:19
Sulmi në Gjermani, numri i të plagosurve shkon në 52
25/02 23:02
Domingo kërkon ndjesë pas akuzave për ngacmime seksuale
25/02 22:57
Neonazistët, rrezik edhe për Australianë e largët
25/02 22:51
Ndahet nga jeta Hosni Mubarak, ish-presidenti egjiptian
25/02 22:50
Karnavalet e Rios! Në pistë zbresin shkollat më të mira të sambas
25/02 22:38
Banka e farave, 1 milion varietete nën akull
25/02 22:31
Mirditë/Ish-bashkëshorti vret 33-vjeçaren dhe vëllanë e saj pas prishjes së martesës
25/02 22:30
E kërkon Gjykata Speciale, ish-luftëtari i UÇK-së: Të dënojnë një herë kriminelët
25/02 22:23
Sa u shpall vendimi i gjyqit, regjisori heq mbajtësen që e ndihmonte për të ecur!
25/02 22:21
Lufta kundër virusit, Kina lëshon robotët!
25/02 22:19
Koronavirusi/ Në Vietnam asnjë viktimë, të gjithë të prekurit janë shëruar!
25/02 21:01
Qeth gruan që mos e braktisë/ Përfundon në burg bashkëshorti dhunues
25/02 20:39
Kosovë, 3 raste të dyshuara/ 2 u kthyen nga Italia, tjetri s’është shtetas kosovar
25/02 20:34
Edicioni Informativ, 25 Shkurt 2020, Ora 19:30
25/02 20:15
Pas 25 vitesh, Edi Rama i pari kryeministër që viziton Moskën
25/02 20:14
Derbi me 250 forca sigurie private! Këngëtari Majk spektakël në pushim të ndeshjes
25/02 20:06
Mbrojtje ndaj koronavirusit/ Si të krijosh vetë maska dhe dezinfektues
25/02 20:01
Në SHBA testohet vaksina! Rezultatet do të shihen vetëm në muajin gusht
25/02 19:59
Itali, koronavirusi nuk ndalet! Shkon në 11 numri i viktimave
25/02 19:57