Basha mbron Metën/ Kreu i PD akuzon Ramën: Do kapte Gjykatën Kushtetuese
16/11/2019 07:06

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para mediave mbrëmjen e të premtes, ku nuk la pa përmendur edhe përplasjen e re mes maxhorancës dhe presidencës, krijuar pas emërimit të anëtarëve të reja në Gjykatën Kushtetuese.