‘184’ në Bild, Lulzim Basha: Të flaket iluzioni për bashkëpunim demokratik me Ramën
17/06/2019 22:57

Përgjimet e fundit të dosjes 184, të publikuara në gazetën gjermane, Bild, kryeopozitari Lulzim Basha i konsideron konfirmim të drejtësisë së kauzës dhe rrugës që ka ndjekur opozita. Ai theksoi se të gjithë ata që kishin iluzionin për bashkëpunim demokratik me kryeministrin Edi Rama, sot duhet ta flakin tutje.

Edicioni Informativ, 18 Korrik 2019, Ora 00:00
18/07 05:37
Partizani vijon në Europa League, eliminohet nga Qarabag
18/07 01:51
Islanda tenton të rikthejë pyjet që shkatërruan vikingët
17/07 23:12
Skllavëria moderne/ Robër, 40 milionë njerëz në botë
17/07 22:47
Nderimi i hënës. Eklips në 50 vjetorin e ‘Apollo 11’
17/07 21:48
Gara e ëmbëlsirave në Francë – “Tulla” fiton konkursin
17/07 21:15
Kamera gazmore në Fiks Fare/ Loja me çakmakun
17/07 21:05
Monedha e “Facebook” shqetëson Ministrat e G7-ës
17/07 20:56
“Fshesa” e Zaev në administratë/ Shkarkon dhjetëra drejtorë dhe anëtarë të agjencive shtetërore
17/07 20:49
TKOB, në “shtëpi” në janar/ Mbyllet sezoni artistik. “Opera në Park” në Sheshin Skënderbej
17/07 20:45
Skandali në Fiks Fare/ Si mbylli hetimet prokuroria për kinemanë e Lushnjës
17/07 20:40
Maturantja ekselente e Peshkopisë/ Pasion ka gazetarinë, por familja insiston të ndjekë mjekësinë
17/07 20:37
Fiks Fare/ Zaptimit nga plehrat dhe inertet nuk i shpëton as ‘shtëpia e Zotit’
17/07 20:35
Edicioni Informativ, 17 Korrik 2019, Ora 19:30
17/07 20:13
Mjellmat e Mbretëreshës/ Tradita 800 vjeçare e numërimit në lumin Tamiz
17/07 19:59
Ursula von der Leyen presidentja e re e Komisionit Europian
17/07 19:50
Turistët preferojnë “Marubin”/ Vizitojnë edhe shtëpinë e Oso Kukës
17/07 19:46
Greqi, betohen deputetët/ Që nga koha e juntës ushtarake parlamenti përbëhet nga 6 parti
17/07 19:07
Lajme WEB – Ora 19:00 – 17 Korrik 2019
17/07 19:00
Rama, Basha, Meta dhe Kryemadhi… siç nuk i keni parë kurrë
17/07 18:52