‘184’ në Bild, Lulzim Basha: Të flaket iluzioni për bashkëpunim demokratik me Ramën
17/06/2019 22:57

Përgjimet e fundit të dosjes 184, të publikuara në gazetën gjermane, Bild, kryeopozitari Lulzim Basha i konsideron konfirmim të drejtësisë së kauzës dhe rrugës që ka ndjekur opozita. Ai theksoi se të gjithë ata që kishin iluzionin për bashkëpunim demokratik me kryeministrin Edi Rama, sot duhet ta flakin tutje.

Diell dhe rritje temperaturash, ja parashikimi i motit për sot
18/10 08:01
Kadare fiton çmimin ndërkombëtar “Neustadt” për Letërsi
18/10 07:55
Armëpushim 3 ditor në Siri/ Erdogan merr vendimin pas takimit me zv-presidentin e SHBA-së
18/10 07:54
Marrëveshja për Brexit-in/ Johnson: Sfida e radhës në shtëpi
18/10 07:52
A do të shkojë vendi në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet kryeministri Rama për Open
18/10 07:51
Keisi “Das supertalent”/ Akrobatja e vogël emigroi 6 muaj më parë në Gjermani
17/10 22:27
Të ekspozuar ndaj ndotjes/ Studimi: 100 përqind e shqiptarëve janë të prekur
17/10 22:18
Shtyhet gjyqi i Babales, Albert Veliu pritet që të ekstradohet nga Belgjika
17/10 21:01
Parregullsitë në votime Rinumërim, kërkohet prania edhe e prokurorisë
17/10 20:46
Protestë kundër nobelistit/ Me imazhet e viktimave të luftës demonstrohet para Ambasadës Suedeze
17/10 20:43
“Koha për politikë”, Grida Duma promovon librin e saj
17/10 20:38
Erdogan pret zv/presidentin e SHBA. Para takimit letra e pazakontë e Trump për presidentin turk
17/10 20:34
“Kokaina, është e babait të Bledarit”, flet nëna e policit të burgut: Foto me armë është montazh
17/10 20:29
PD harton reformën zgjedhore, Bylykbashi: Vota elektronike, financimet, emigrantët
17/10 20:23
Von der Leyen shuan shpresat e fundit: Fatkeqësisht, nuk ka shenja pozitive për negociatat
17/10 20:19
Edicioni Informativ, 17 Tetor 2019, Ora 19:30
17/10 20:06
Lajme WEB – Ora 19:00 – 17 Tetor 2019
17/10 19:00
Përurohen studiot e reja të Top Channel
17/10 19:00
Kinë/ Universal përdor teknologjinë e njohjes së fytyrës për të gjithë vizitorët
17/10 18:51
Marrëveshja për Brexit-in, Johnson: Sfida e radhës në ‘shtëpi’
17/10 18:50