Jeho| Megi Pojani merr dedikim live në natën e fundit të fazës prezantuese |Episodi 10
26/07/2020 21:17
Jeho: The Sins – Medicine
26/07/2020 21:16
Jeho: Selma – Dashni
26/07/2020 21:15
Jeho: GRD – Ju sjeni gangsta
26/07/2020 21:15
Jeho: Shiny – Gjithë Jetën
26/07/2020 21:15
Jeho: Gent Disha – Betohem
26/07/2020 21:14
Jeho: Renis Gjoka ft Vin Veli – Melodi
26/07/2020 21:14
Jeho | Krizë mes panelistëve për koncertet e verës | Episodi 9
19/07/2020 21:07
Jeho: Ervin Bushati – Molla
19/07/2020 21:07
Jeho: Miri – E vetmja pemë në vend
19/07/2020 21:06
Jeho: Kejvi – Mos më prit
19/07/2020 21:06
Jeho: Ergita Bahja – Më duaj
19/07/2020 21:06
Jeho: Dea Çobo – FOL
19/07/2020 21:05
Jeho: Enrik – Shpirti Jem
19/07/2020 21:05
Jeho| Elgit Doda, Megi Pojani dhe Kledi Bahiti performojnë në rikthimin e Jehó| Episdodi 8
12/07/2020 21:05
Jeho: Just X – Ma thave Lotin
12/07/2020 21:04
Jeho: Kevi Demko – Bora Bora
12/07/2020 21:03
Jeho: Patris – Why Patris
12/07/2020 21:03
Elgit Doda dhe Kledi Bahiti më në fund sjellin Megi Pojanin si kengëtare në Jehó
12/07/2020 21:03
Jeho: Tidra – Jo si tjerat
12/07/2020 21:02
Jeho: EMA – Bad Boy
12/07/2020 21:02
Ekskluzive: Megi Pojani dhe Fjoralba Ponari performojnë në Jeho | 12 Prill 2020
12/04/2020 17:55
Jeho | Ja si shkoi java e dytë me artistët më të mirë në karantinë | 5 Prill 2020
05/04/2020 18:05
Jeho në karantinë| 29 Mars 2020
29/03/2020 19:01
E izoluar! Megi Pojani zbulon si po e kalon kohën në karantinë, Jeho| 28 Mars 2020
29/03/2020 18:35
Jeho: Min3-Nina mir, 22 Mars 2020
22/03/2020 19:29
Jeho |Episodi i 7 (pa publik)| 5 Artistët që performuan në skenën bosh, 22Mars 2020
22/03/2020 19:29
Jeho: Castro-Hermano, 22 Mars 2020
22/03/2020 19:29
Jeho: Diamantina-Bulls eye, 22 Mars 2020
22/03/2020 19:29
Jeho: Eriselda-Babe, 22 Mars 2020
22/03/2020 19:28