Jeho| Finalja e dytë Live, kush rrëmbeu çmimin best Hip Hop & R&B në Jeho
09/08/2020 21:04
Jeho: Key K ft Horus – Shake Dat
09/08/2020 21:00
Jeho: Almeida – H2O
09/08/2020 21:00
Jeho: Enrik – Shpirti Jem
09/08/2020 21:00
Jeho: Eliss – Pa Ty
09/08/2020 21:00
Jeho: Rod – I Know
09/08/2020 21:00
Jeho: Andi Stafuka – Shpirti Dehet
09/08/2020 21:00
Jeho | Finalja e parë Live, kush rrëmbeu çmimin best new artist në Jeho
02/08/2020 21:15
Jeho: Dranoel – Sexy Mama | Finale Live |
02/08/2020 21:00
Jeho: Min3 – Nina mir | Finale Live |
02/08/2020 21:00
Jeho: Fjoralba Ponari – Bileta | Finale Live |
02/08/2020 21:00
Jeho: Klea – Unë me ty
02/08/2020 21:00
Jeho: Uendi – Han e re | Finale Live |
02/08/2020 21:00
Jeho: Laura – Blues me Tekila | Finale Live |
02/08/2020 20:35
Jeho| Megi Pojani merr dedikim live në natën e fundit të fazës prezantuese |Episodi 10
26/07/2020 21:17
Jeho: The Sins – Medicine
26/07/2020 21:16
Jeho: Selma – Dashni
26/07/2020 21:15
Jeho: GRD – Ju sjeni gangsta
26/07/2020 21:15
Jeho: Shiny – Gjithë Jetën
26/07/2020 21:15
Jeho: Gent Disha – Betohem
26/07/2020 21:14
Jeho: Renis Gjoka ft Vin Veli – Melodi
26/07/2020 21:14
Jeho | Krizë mes panelistëve për koncertet e verës | Episodi 9
19/07/2020 21:07
Jeho: Ervin Bushati – Molla
19/07/2020 21:07
Jeho: Miri – E vetmja pemë në vend
19/07/2020 21:06
Jeho: Kejvi – Mos më prit
19/07/2020 21:06
Jeho: Ergita Bahja – Më duaj
19/07/2020 21:06
Jeho: Dea Çobo – FOL
19/07/2020 21:05
Jeho: Enrik – Shpirti Jem
19/07/2020 21:05
Jeho| Elgit Doda, Megi Pojani dhe Kledi Bahiti performojnë në rikthimin e Jehó| Episdodi 8
12/07/2020 21:05
Jeho: Just X – Ma thave Lotin
12/07/2020 21:04