Voltana Ademi në hetim/ Protesta e dhunshme në Shkodër, 46 protestues të proceduar
13/12/2020 20:06

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Kisha e Shën Mërisë në Përmet, vizitohet vetëm më këmbë
15/08 12:17
Top Channel/ Atentati ndaj Rushdie/ Blinken akuzon Iranin për plagosjen e shkrimtarit
15/08 12:15
TopChannel/Kampionati i mishit të pjekur/Mijëra vetë marrin pjesë në garën e skarës në Buenos Aires
15/08 12:14
Top News-I riu që vdiq tragjikisht në aksident!/Xhuliano Këlliçi, futbollisti që luante si portier
15/08 12:08
Top Channel/ Dajret e Irakut/ Artizanët trashëgojnë traditën edhe në kohën e fabrikave moderne
15/08 11:59
Top Channel/ Kosova nis reduktimet, ndërprerje drastike. 6 orë me drita dhe 2 orë pa energji
15/08 11:55
Top News – Del raporti, kush nuk paguan energjinë!/Në vendin e parë janë abonentët familjarë
15/08 11:50
Top News-Nis faza e dytë e regjistrimit në shkolla/U shty pas problemeve që kishte me e-Albania
15/08 11:47
Top Channel/ Duhet kursyer energjia, 200 ndërtesa fikin dritat në Berlin
15/08 11:35
Top News-Pas vrasjes së Jonadës në Himarë/Sa mjete lundruese janë bllokuar pas tragjedisë
15/08 10:56
Top News – Shqipëria, tjetër akord me Arabinë Saudite/Arrihet marrëveshja për njohjen e patentave
15/08 10:44
Top News- Ukraina në kundërsulm!/Shënjestron depot me armë ruse në Kherson!
15/08 10:33
Top News- Bandat i shpallin luftë shtetit!/Si po dominohet Ekuadori nga kartelet e drogës
15/08 10:32
Top News-Burg për errësimin e xhamave të makinës/Kallëzim penal për rastet e certifikatave false
15/08 10:24
Top Channel/Koncerti i Noizyt në Tiranë/U shitën mbi 15 mijë bileta, kënduan artistë vendas &të huaj
15/08 09:31
Top News-‘Trafikantët do na vrisnin’/Arrestohen dy shqiptarë në një shtëpi bari në Angli
14/08 22:20
Top Channel/ Ushtroi aktivitet brenda zonës së kufizuar, i bllokohet skafi 49-vjeçarit në Ksamil
14/08 21:34
Top News – Akuzohet se vrau kolegun e tij/ Del përpara gjykatës shqiptari, hetimet vijojnë!
14/08 20:20
Top Channel/ Zjarret shfaqen sërish në pyjet e Shkodrës, qyteti pushtohet nga tymi
14/08 20:14
TopChannel/Energjia 600 milionë euro në 2022!“Ky është varianti optimist”,ndikoi çmimi dhe thatësira
14/08 19:47