Vllaznia, kampione e dimrit/ Trajneri Brdariç: Sekreti është fryma e ekipit. Nuk është thjeshtë fat
29/12/2020 19:57

2008 ishte viti kur për here te fundit, Vllaznia e mbyllte në majën e futbollit shqiptar dhe pas gjithë kësaj periudhe të erret, sot në Shkodër ka një atmosfere pozitive dhe shprese tek tifozët shkodranë, pasi Vllaznia pas 12 vitesh është shpallur kampione dimri.

Top News – Flamuri shqiptar në mes të Beogradit/ Shqiptari nga Shkodra merr medaljen e arit
24/02 22:27
Izmir Smajlaj merr medalje ari në mes të Beogradit!
24/02 21:13
Trajneri i ri i U19/ Cungu nis seleksionimin e lojtarëve për eliminatoret e ardhshme
24/02 20:02
Shorti i kupës së Shqipërisë/ Do përballen Laçi me Partizanin dhe Teuta me Kukësin
24/02 19:26
Zyrtarizohet transferimi i Muçit/ Shkon te Legia Varshava, Tirana merr 500 mijë € & 10% të kartonit
23/02 19:56
Vllaznia barazon me Skënderbeun/ Partizani fiton me Kukësin dhe rihap garën për titull
21/02 20:10
Kampionati i peshëngritjes/ Entuziazëm për Briken Caljan në përfaqësimin e garave ndërkombëtare
21/02 20:10
Shqipëria në botërorin e skive/ Rezultate historike për kombëtaren shqiptare në Itali
21/02 19:00
Vllaznia lufton për kreun/ Ndeshja të dielën me Skënderbeun. Kukësi përballet me Partizanin
20/02 15:12
Atleti Izmir Smajlaj shpallet kampion i Ballkanit në Kampionatin Ballkanik në Stamboll
20/02 14:21
Tirana pret Teutën/ Ekipi bardh e blu është pa trajnerin Orges Shehi, i infektuar nga Covid
19/02 16:18
Anglia do luajë në Shqipëri/ Qeveria britanike e lejon të udhëtojë drejt Tiranës
18/02 12:41
Stadiumit do i ndryshohet tapeti/ Një kompani turke do zëvendësojë barin që vendosi kompania greke
17/02 16:42
Reja i çuditur nga Superiorja: Presidentët ndërhyjnë në punën e trajnerëve
16/02 15:44
Futboll/Rikthehet Champions League: Liverpool stërvitet para përballjes me Leipzig- Pa Koment
16/02 01:46
Laçi pezullon Nwabuezen/ FSHF mund ta ndëshkojë rëndë pas dhunës në fushën e ndeshjes
15/02 16:08
Kukësi-Kastrioti/ Nesër ndeshja përmbyllëse e javës së 18 të superiores
06/02 19:57
Rikthehen ndeshjet e volejbollit/ Ministria e Shëndetësisë miraton kërkesën e federatës
04/02 19:58
Kampioni i kërcimit së gjati/ Me tre muaj stërvitje mori medaljen e artë në mitingun e Vjenës
04/02 13:00
Skënderbeu në ditë të këqija/ Trajneri i ri Migen Memelli, sfidë për të ndalur rënien nga kategoria
03/02 20:11