“Unë them çfarë ka bërë Kosovën?”, debati i fortë në studio për shqiptarët e Preshevës
01/06/2023 22:40

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë, të mërkurë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

PD në krizë! A po tenton PS të bashkohet me Bashën për ndryshime kushtetuese? – Top Story
21/09 23:49
Spahiu: Berisha e ka humbur përfundimisht PD, mbetet kryetar vetëm nëse “tradhëtohet” Basha
21/09 22:59
“Po vjen një furtunë e re”, Zheji paralajmëron se me çfarë do të ndodh me PD në vazhdim…
21/09 22:56
Kaso zbardh lojën e PS me Bashën: I kanë hedhur karamelen e rrezikshme, duan të marrin “Primin”
21/09 22:49
Kaso këshillon Ndrecën: Bëj një draft jepja Nikollës, aman vetëm ta zgjidhi situatën në Parlament
21/09 22:47
“Koha për një ndërhyrje kushtetuese”, Vangjeli paralajmëron ndryshime të forta politike në vend
21/09 22:40
Batuta që shkaktoi të qeshura në studio, Vangjeli tregon kujt i ra “bixha” në dashuri
21/09 22:39
Zheji e pranon: Doktorit i kam rënë në qafë, ai është kampion por duhet të gjejë pasardhësin
21/09 22:37
“Normal që PS po e xhiron PD”, Zheji: Çfarë përgjigje po i jep opozita kësaj loje?
21/09 22:22
Xhaferraj përplaset me Ndrecën: Me kë s’bën debat ti? Kam 5 mandate deputet në Parlament
21/09 22:09
“Bomba” e Spahiut: Ndërkombëtarët dhe PS futën në kurth PD, donin shkatërrimin e saj
21/09 22:07
Xhaferaj ngre tonet: PS ndërhyrje brutale në konfliktin e PD, e shpallën Bashën kryetar
21/09 22:04
“Më lër të hyj ku dua unë”, Ndreca përplaset me Kason: Berisha është problemi i PD
21/09 21:43
“Jemi manjakë të fakteve” Meço i kthehet Zhejit: PS s’po i jep frymëmarrje situatës në PD
21/09 21:43
Analiza e Zhejit: Basha po dëmtohet nga mbështetja që PS po i jep në Parlament
21/09 21:42
Ndreca i përgjigjet akuzave të PD: Histori konspiracioni, ne s’duam përçarjen e opozitës
21/09 21:24
“PS po ndikon në përcarjen e PD”, Xhaferaj: Tani influencojnë vetëm tek Basha, e kanë humbur forcë
21/09 21:22
Vangjeli ‘nuk i beson’ syve: Grida unë të shoh përballë meje por për Kuvendin t’i je ende deputete
21/09 21:14
Kush po i kthen shqiptarët në grek në Himarë? Debati i fortë për etninë dhe fenë në CENSUS?
21/09 00:49
Dudushi përplaset me Barkën: Si shkoni dhe kërkoni grekë në Vuno? Po deformoni rezultatet
21/09 00:07