Topi: 2012, sfida është integrimi
20/01/2012 20:00

Presidenti i Republikës Bamir Topi tha se viti i 100-vjetorit të Pavarësisë, ka vetëm një sfidë për Shqipërinë: marrjen e statusit të vendit kandidat në Bashkimin Evropian.

Top News – Nga tryeza e negociatave, te emrat! / Ende asgjë nga ‘fronti presidencial’ në Shqipëri
21/05 14:52
Top News-Prishet marrëveshja për presidentin / Alibeaj-Rama u tërhoq, kur pa kandidatët tanë!
20/05 18:27
Top News- Paralajmërimet për izolim të PD/ Bardhi, thirrje Berishës: Dëgjo apelin e evropianëve
20/05 15:32
Top Channel/ Kritika nga CDU/CSU! Berisha reagon pas deklaratës së deputetit Gunther Krichbau
20/05 15:21
Top Channel/ PS:PD një kandidat. Grupi Alibeajt ka 8 emra, 23 deputetë mund të mbështesin vetëm një
20/05 15:06
Top Channel/ Në BE si anëtar i asociuar, Rama mbështet idenë e re. Në Tiranë vjen Charles Michel
20/05 15:04
Top News-Akuzat e deputetit gjerman/ Berisha akuzon Alibeajn, flet për gjyqin me Blinken
20/05 14:48
Top News- Alibeaj nuk tërhiqet, thërret tjetër mbledhje/ Emrat që diskutohen për President
20/05 13:53
Top Channel/ Charles Michel në Tiranë, Presidenti i Këshillit europian pritet nga kryeministri Rama
20/05 12:43
Top Channel/ Kandidatët e PD për president! Mblidhet grupi i deputetëve, dalin emrat e parë
19/05 15:27
Top News- 3 deputetët që ‘shpëtuan’ Alibeajn/ Plotësohet kuorumi, PD me 8 emra për President
19/05 15:26
Top News- Rithemelimi kundër marrëveshjes/ ‘Alibeaj po i jep Ramës kandidatin e tij të preferuar’
19/05 12:29
Top News- A do ketë emra nga grupi i PD?!/ Presidenti, Alibeaj thërret deputetët pas tërheqjes së PS
19/05 10:52
Top News- Tërheqja e PS thellon ‘sherrin’ në PD/ Presidenti, pritet mbledhja e grupit për emrat
18/05 16:04
Top Channel/ Presidenti. radha e opozitës/ Balla i kërkon opozitës të propozojë emrat e kandidatëve
18/05 15:06
Top News- Presidenti, 4 emra nga Alibeaj…!/ PS tërhiqet, palët bien dakord për propozimet
18/05 12:56
Top Channel/ Emrat për president/ Dakordësi që në raundin e dytë e të tretë të propozojë opozita
18/05 12:49
Top News-Kush do vendosë për fatin e Berishës! / Hidhet shorti në apel, ja gjyqtarja e Alibeajt
17/05 19:28
Top News- Liderët dhe marrëveshjet e fshehta/ Pasojat në politikën shqiptare dhe disa pikëpyetje
17/05 15:55
Top Channel/ Shtëpi të re për 74 familje/ Vendosen në lagjen e re të krijuar në fshatin Ndroq
17/05 15:04