Top News-Viktima e parë e motit ekstrem/Elbasan, i moshuari rrëshqet në rrugë dhe humb jetën
21/01/2022 23:00

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premte në qytetin e Elbasanit. Një 61 vjecar ka humbur jetën tragjikisht, për shkak se ka rrëshqitur në rrugë në mënyrë aksidentale. Ngjarja e rëndë është regjistruar në orën 21:06 në lagjen 28 Nëntori. 61 vjecari është dërguar menjëherë në spital ndërsa ka ndëruar jetë në urgjencën e spitalit të Elbasanit. Viktima ka qenë duke hedhur mbeturinat tek koshi i plehrave, ndërsa dyshimet e para të policisë janë së 61 vjecari mund të ketë rrëshqitur nga ngrica që ka pushtuar disa zona të vendit ditët e fundit. Ajo që duhet të ishte një procedurë rutinë e përditshme, ka përfunduar tragjikisht mbrëmjen e kësaj të premteje për 61 vjecarin në Elbasan. Sic dihet temperaturat e ulëta kanë pushtuar vendin dy ditët e fundit, ndërsa pritet që e njëjta situatë të jetë edhe në ditët në vazhdim.

Top News-Makina luksoze me 6 emigrantë/Arrestohet 32-vjeçari, i transportonte kundrejt fitimit
21/05 10:51
Top Channel/ Veliaj: Në 25 dilni pa makinë/ Kryebashkiaku tregon aktivitetet për ditën e finales
21/05 09:58
Top Channel/ Tre të “fortë” izolohen në 41 biss/ Viktor Ymeri dhe vëllezërit Klemend dhe Eldi Çala
21/05 09:42
Top News-A u dekonspirua ‘Plumbi i Artë’ / Nisin hetimet për policët që njoftuan kriminelët
20/05 21:53
Top News-3 koka krimi në regjimin e fortë të burgut/Manja firmos urdhrin që i izolon për një vit
20/05 20:08
Top Channel/ Aksident me vdekje në Fier, trupi përfundon në kanalin anash rrugës
20/05 20:08
Top Channel/ Dita e jetimëve/ Historia e meritës e rritur jetime
20/05 20:00
Top Channel/ Lija e majmunit/ Ja shenjat. Të mbrojtur më shumë të vaksinuarit nga lija
20/05 19:59
Top News-Aksident me vdekje në Fier / Makina përplas motorin, përfundojnë në kanal
20/05 19:56
Top Channel/ Taksohen të vetëpunësuarit, diskutimet te Financat
20/05 19:51
Top Channel/ Hetimi i tenderave/ SPAK është e mbingarkuar nga dosjet
20/05 19:46
Top Channel/ “Policia” e krimit! Hetimi i SPAK zbuloi lidhjet e policeve me grupet kriminale
20/05 19:42
Top Channel/“Non grata” gjermane/ Berisha minimizon Kirschbaum, por Bardhi reagon: Është izolim i PD
20/05 19:40
Top Channel/ E vërteta e “marrëveshjes”! PS u tërhoq nga pakti i përzgjedhjes, tani kërkon…
20/05 19:37
Top Channel/ Negociatat për Presidentin e ri, Berisha: Karnaval tragjikomik dhe i neveritshëm
20/05 19:23
Top News – Tre alternativat e Shqipërisë për në BE/23 dhe 24 qershori vendos për fatin e negociatave
20/05 16:04
Top News- Paralajmërimet për izolim të PD/ Bardhi, thirrje Berishës: Dëgjo apelin e evropianëve
20/05 15:32
Top Channel/ Panair për ukrainasit. Nxënësit e Lezhës ekspozojnë arte dhe zeje
20/05 15:31
Top Channel/ Mjekë vullnetarë në Vlorë 65 amerikanë ofrojnë vizita dhe ilaçe falas
20/05 15:31
Top Channel/ Dita e jetimëve, Bashkia e Tiranës i jep medaljen e mirënjohjes Ilir Çumanit
20/05 15:16