Top News- Verifikimi i votës, Berisha ka një kërkesë dhe një ankesë për ndaj demokratëve
15/05/2022 01:33

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Edicioni Informativ, Ora 19:00 / Ngjarjet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota | Top News
17/05 20:52
Top Channel/ Ndryshimet në shkolla/ Nxënësve u jepet një javë pushim në pranverë
17/05 19:58
Top Channel/ Votohet marrëveshja për Butrintin, opozita do të bëjë ankesë në Gjykatën Kushtetuese
17/05 19:41
Top Channel/ Raundi i dytë për Presidentin, në 23 maj seanca tjetër
17/05 19:40
Top Channel/Gjyqi për “zhukrin” në Apel/Gjykata hedh shortin.Gjykatësja Elona Toro caktohet relatore
17/05 19:35
Top News-Shqipëria, ‘vend nderi’ për divorcet / Sa shumë martohen, por dhe sa shumë ndahen!
17/05 19:30
Top Channel/ Përplasi 20-vjeçaren te vizat e bardha, arrestohet shoferi
17/05 16:58
Top News- Liderët dhe marrëveshjet e fshehta/ Pasojat në politikën shqiptare dhe disa pikëpyetje
17/05 15:55
Top News- Në grackën e makinës inteligjente…!/ Aksi Shkodër-Lezhë, shoferët nën vëzhgim
17/05 15:33
Top News- Tenderi i drejtorit me një milion euro/ Thoma Gëllçi, ja sa vite burg kërkon prokuroria
17/05 15:33
Top Channel/ Pretenca për Thoma Gëllçin/ SPAK kërkon 2 vite e 6 muaj burg
17/05 15:32
Top Channel/Prindërit e aksidentuar/Çifti Konomi jashtë rrezikut! U përplasën nga makina me foshnjën
17/05 15:27
Top Channel/ Kokainë nga Kolumbia në Durrës/ Kapet drogë mes qymyrit në një anije në port
17/05 15:07
Top News – Sinjale për konsensus, PS tërhiqet!/‘Sherri’ bëhet për një dokument të Alibeajt
17/05 15:00
Top News- Marrëveshja që i bëri ‘gropën’ /Presidenti rrëfen sekretet e 17 majit mes Ramës e Bashës
17/05 14:48
Top News- Presidenti, në rrezik dhe raundi i dytë/Asnjë emër, ja debatet në konferencën e kryetarëve
17/05 14:45
Top News- Del shkaku, pse ra ashensori në QSUT/ ‘Nuk është kryer regjistrimi, shkelje e ligjit’
17/05 13:55
Top News- Durrësi, ‘han pa porta’ për kokainën!/ 700 milionë dollarë, dëmi për trafikantët
17/05 13:29
Top Channel/ Fshati me tre familje. Becka e braktisur rrëzë Tomorrit
17/05 12:27
Top Channel/ Kokainë nga kolumbia në Durrës. Kapet drogë mes qymyrit në një anije në port
17/05 12:26