Top News – Veliaj shërohet nga covid/ ‘Keqardhje për ata që nuk ia dolën’
12/08/2020 18:26

Pak më shumë se dy javë që nga dita kur u konfirmua pozitiv me covid 19, kryetari i bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj ka njoftuar se tashmë është shëruar nga virusi. Përmes një statusi në rrjetet sociale Veliaj beri te ditur se pas ritestimit dhe dy javëve izolim në Tiranë e askund tjetër, është shëruar dhe është gati t’i rikthehet punës.

4 mësues me Covid-19 në Bulqizë, pritet pezullimi i mësimit: Pa koment
18/09 10:59
Top News – Firmoset marrëveshja/ “Tirana, kryeqyteti i rinisë 2022”
17/09 22:01
Zjarr në Kallmet, era ndihmon në përhapjen e flakëve
17/09 21:56
Top News – Cakaj në Shkup/ Takon homologun Bujar Osmani
17/09 21:54
Top News – Ministrja e re e arsmit/ Presidenti Meta dekreton Evis Kushin
17/09 19:54
Dënohet ish-kryebashkiaku i Lezhës/ Fran Frrokaj, 4 vite burg për tjetërsim të pronave
17/09 19:25
Top News – Kapen 636 mijë paketa/ Cigare kontrabandë në Hanin e Hotit
17/09 19:22
Top News – Tunelet e paranojës/ Gjirokastër, interes nga turistët
17/09 19:20
Pamjet e frikshme/ Makinës i vihet flaka me benzinë në qendër të Athinës
17/09 19:02
Mungesë e ujit të pijshëm/ Banorët e fshatit Gollobordë në Maliq protestojnë për herë të dytë
17/09 19:01
Top News – Operacioni ‘Los Blancos’/ Arrestohen dy shqiptarë në Greqi
17/09 18:59
Fier/ Aksident me dy të plagosur, shkak humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit
17/09 18:11
Top News – Covid, 132 raste të reja/ 4 viktima në 24 orë, 173 të shtruar
17/09 18:05
Top News – Lezhë, ish-kryebashkiaku/ Frrokaj, dënohet me 4 vite burg
17/09 17:14
A po ndërmjetëson Rama një “armëpushim” mes Greqisë dhe Turqisë?
17/09 16:42
Bilanci i 24 orëve të fundit! MSH: 132 raste të reja dhe 4 humbje jete nga covid
17/09 16:31
Top News – Ambasadorja franceze/ ‘Kushtetuesja është e domosdoshme’
17/09 16:16
Hiqen gomat nga fundi i detit/ Sarandë, vullnetarë dhe zhytës heqin mbetjet e rrezikshme
17/09 16:06
Dënohet ish kryebashkiaku i Lezhës/ Fran Frrokaj, 4 vite burg për tjetërsim të pronave
17/09 15:59
Prokurorët marrin dosjet e speciales/ Për herë të dytë dolën nga gjykata
17/09 15:52