Top News/ U dënua për përdhunim. Barcelona i heq Dani Alves statusin ‘Legjende e klubit’
27/02/2024 16:26

Barcelona ka vendosur t’i heqë Dani Alves statusin ‘legjende e klubit’ një masë kjo që u mor menjëherë pas vendimit të gjykatës për ta dënuar atë për përdhunim. Përpara disa ditësh, Dani Alves u dënua me 4 vjet e 6 muaj burg me futbollistin që u shpall fajtor për akuzën e marrëdhënieve seksuale me dhunë me një vajzë në një klub nate të barcelonës.

Top Channel/ Ndërroi jetë gjatë ndeshjes miqësore, momenti kur ish-futbollisti rrëzohet në tokë
13/04 19:13
Top News/ ISIS kërcënon Europianin/ Gjermania dyshon se ka infiltruar 50 terroristë në vend
12/04 22:42
Top News/ Incident me Ferrari , frikë për mbrojtësin Elseid Hysaj
12/04 12:12
Top Channel/ Frikë për Elseid Hysajn, Ferrari i tij merr flakë! Lojtari ishte me vjehrrin në makinë
12/04 12:07
Top News/ Momente paniku për Harry Kane/Makina e familjes përfshihet në aksident, lëndohen fëmijët
12/04 09:34
Top News/U gjykua për vrasjen e ish-bashkëshortes.Ndërron jetë O.J Simpson,humbi betejën me kancerin
11/04 19:45
Top News/ Atletika Botërore merr vendimin. 50 mijë USD për fituesit e medaljeve të arta në Paris
10/04 18:52
Top News/ Afrojnë Lojërat Olimpike. Dalin në shitje edhe 250 mijë bileta të tjera
10/04 18:50
Top News/ Skuadrat me 26 lojtarë në Evropian. UEFA pritet të marrë vendimin në javët e ardhshme
09/04 20:24
Top News/ Kualifikueset e Euro 2025. Kombëtarja e Kosovës Femra përgatitet për Uellsin
08/04 15:13
Top News/’Paris 2024′ është 100 ditë larg. Shqetësim për cilësinë e ujit të lumit Sena
08/04 13:23
Top News/ Transformimi fizik i Özil. Mahnit fansat e tij dhe…Cristiano Ronaldon
04/04 17:04
Top News/ Macron, paralajmërim për ‘Paris 2024’. ‘Rusia synon të dezinformojë gjatë kompeticionit’
04/04 15:02
Top News/ Uli çmimin me 250 mijë paundë. Sir Alex Ferguson, më në fund shet banesën luksoze
03/04 15:16
Top News/Thellohet skandali i korrupsionit. Federata Spanjolle akuzohet për kontrata të falsifikuara
03/04 13:41
Top News/ Bashkëshortet e lojtarëve të Anglisë. Do të investojnë për truproja për Euro 2024
02/04 14:55
Top Channel/Tirana e kampionatit dhe e fesë,zgjedh 10-ditëshin e fundit të Ramazanit për “t’u falur”
01/04 20:01
Top News/ Ngjan me simbolin nazist. ‘Adidas’ heq numrin 44 nga fanelat e Gjermanisë
01/04 16:33
Top News/ Evropiani i Gjermanisë. Italia zgjedh akomodimin në strukturën e Iserlohn
01/04 15:02
Top Channel/ Turne boksi në Shkodër! Sportistë të njohur dhe legjenda botërore të këtij sporti
01/04 12:38