Top News – Transportonte emigrante/ Pogradec, në pranga një person
28/09/2020 13:49

Policia kufitare në rajonin juglindor në Pogradecit ka vijuar operacionin ‘perimetri’, duke goditur një tjetër rast të trafikimit të klandestineve dhe dhënie ndihme shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit kundrejt shpërblimit. ne baze te informacioneve temarra ne rruge operative dhe pas koordinimit të veprimeve të strukturave policore, është arrestuar në flagrancë në lagjen nr.3 ne pogradec shtetasi I. K., 24 vjeç nga Vlora.

Top News – 500 viktima nga Covid 19/ Pandemia, shifra rekord infektimesh
30/10 10:56
Top News – Apeli i fortë i mjekut/ Kalo ‘sqaron’ mjekë dhe politikanë
30/10 10:54
Top News – Rriten depozitat bankare/ Shqiptarët kursejnë në kohë covid
30/10 10:54
Top News – Shqiptari, shofer taksie/ Greqi, shiste kokainë për VIP-at
30/10 10:44
Top News – Dy shpërthime tritoli/ Lezhë dhe Vlorë, nuk ka të lënduar
30/10 10:42
Top News – KPK rikthen punën online/ Rritja e rasteve me Covid në vend
30/10 10:38
I vunë tritol pranë shtëpisë, flet pronari në Vlorë: S’kam pasur konflikte me askënd dhe as nuk kam
30/10 10:37
Plagosja në Astir një vit më parë/ Arrestohet te sheshi “Shqiponja” 36-vjeçari i shpallur në kërkim
30/10 10:20
Shuhet Avni Mula! Inva Mula: Fluturoi gjigandi ynë
30/10 03:16
Top News – Shuhet Avni Mula/ Inva Mula: Fluturoi gjiganti jonë!
29/10 23:07
Top News – Veliaj: Rikthimi i Saliut/ ‘As demokratët nuk e besojnë më’
29/10 21:28
Protestë para zyrave të AKEP kundër censurës
29/10 19:54
Rrëzohet dekreti i Metës/ Mazhoranca voton pa asnjë ndryshim kodin zgjedhor, Rama akuzon Presidentin
29/10 19:43
Universitetet, 1 muaj mësim online/ “Po vlerësohet mbyllja e bareve në ish Bllokut pas orës 22.00”
29/10 19:36
Top News – Vendimi i ekspertëve/ Universitetet për 1 muaj online
29/10 19:03
Top News – Basha akuza të forta/ Çdo vdekje nga covid vepër e Ramës
29/10 18:42
Top News – Covid, rekord shtrimesh / 6 viktima, 275 të infektuar të rinj
29/10 18:39
717 gjoba për maskat/ Policia nuk toleron, 7 të shoqëruar
29/10 17:33
Top News – 717 gjoba për maskat/ Policia nuk toleron, 7 të shoqëruar
29/10 17:22
Top News – Kërcënimi ndaj Abazovic/ Mali i Zi i drejtohet interpolit
29/10 17:12