Top News- Tragjedi në Fushë Arrëz/ Energjia elektrike i merr jetën nënës me 2 vajzat
28/05/2022 19:17

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e së shtunës në Fushë Arrëz, ku si pasojë e kontaktit me energjinë elektrike, janë regjistruar 3 humbje jete. Viktimat janë nëna dhe dy vajzat e saj, përkatësisht Prendushe Kola 43 vjeçe, dhe dy vajzat Sidorela dhe Emiljana Kola 19 dhe 16 vjeçe. Burime bëjnë me dije se ka qenë vajza e madhe e cila ka qenë duke bërë dush kur ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe më pas edhe e motra e cila ka shkuar për t’i ardhur në ndihmë. Pas kësaj edhe Prendushe Kola, e ëma e 2 vajzave ka rendur për të shpëtuar të bijat, por edhe ajo si pasojë e kontaktit me energjinë elektrike ka humbur jetën.

Top Channel/ Zjarr në spitalin e Fierit! Nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale
06/07 12:17
Top Channel/ Komiteti nuk ndryshon masat! Thirrje për vaksinim për të ndalur infeksionin
06/07 12:03
Top News – Shoqata e Hidrokarbureve akuza Bordit/’Çmimet e naftës do të ishin më të lira pa të’
06/07 11:43
Top News – Zjarri përfshin spitalin e Fierit/ Evakuohen pacientët, dëmtohet pajisja e imazherisë
06/07 11:41
Top News – Demokratët të vendosur në dy sheshe/ Zbardhet axhenda e protestës 7 korrikut, ja skenari
06/07 11:37
Top Channel/ Zjarri në imazherinë e spitalit të Fierit: Pajisjet kanë dalë jashtë funksionit
06/07 11:23
Top Channel/ Makineria e larjes së filmave mori flakë, dëmet në imazherinë e spitalit të Fierit
06/07 11:19
Top News – Tjetër pedofil në rrjetën e ‘Fiks Fare’/ Arrestohet 65-vjeçari që ngacmonte të miturat
06/07 11:07
Top News – Sulmet kibernetike në Shqipëri /Kush janë kompanitë ‘e preferuara’ për hakerat
06/07 11:00
Top News – Rama dhe Rutte me propozim për BE/Si duhet të jetë komuniteti i ri politik europian
06/07 10:52
Top Channel/ Zjarr në spitalin rajonal të Fierit
06/07 10:43
Top News – Zjarr në spitalin e Fierit, panik tek pacientët
06/07 10:30
Top News – Heroinë, kanabis dhe armë në Patos/ Kishin kthyer banesën në laborator droge
06/07 10:26
Top Channel/ Shtëpi bari në Fier! Kapet heroinë, kanabis e armë
06/07 09:21
Top Channel/ Ditët e nxehta shtojnë ankthin! Rekomandimet e mjekëve për personat me probleme
05/07 19:57
Top Channel/ I nxehti, kujdes me ushqimin! Në qendrat shëndetësore, më shumë persona kërkojnë ndihmë
05/07 19:55
Top Channel/ Fermerët: Nuk po shesim/ Çmimet e ulta po penalizojnë prodhuesit e shalqirit
05/07 19:45
Top Channel/ E dhunuar nga burri xheloz! Gruaja nga Korça detyrohej të betohej në kishë
05/07 19:42
Top Channel/ Veliaj komenton protestën/ “Për çfarë protestohet, të ikë Luli të vijë Iliri?”
05/07 19:40
Top Channel/ Padi për incerenatorët! Kryemadhi: Dorëzova në SPAK faktet për abuzimin me 128 mln euro
05/07 19:39