Top News/ Suedia, frikë për Kristoffer Olsson. Mesfushori pëson kolaps, është në terapi intensive
27/02/2024 14:43

Ankthi dhe paniku kanë pushtuar përfaqësuesen suedeze për gjendjen e kristoffer Olsson, mesfushorin e Midtylland i formuar në akademinë e Arsenalit. Sipas asaj që publikohet në një komunikatë te kombëtares suedeze të futbollit, Olsson, 28 vjecar, ditët e kaluara pësoi një kolaps në shtëpinë e tij duke u dërguar në spital në Danimarkë, ku ndodhet në terapi intensive.

Top Channel/ Maratona e Vlorës/Atletët nga Kenia marrin vendet e para mes 1200 konkurrentëve në garë
21/04 15:15
Top News/ Befason legjenda Romario. Do rikthehet të luajë në moshën 58 vjeçare
17/04 19:19
Top Channel/ Kampionë në Kickbox/ Ekipi i Apollonisë merr trofeun në kampionatin e fundit
17/04 15:33
Top Channel/ Dhunë në kampionatin U-21,përplasje me Erzenit dhe Partizanit, dy futbollistë në spital
16/04 18:48
Top News/ Ceremonia e hapjes e ‘Paris 2024’. Macron bën të ditur planin B për sigurinë e eventit
15/04 15:57
Top Channel/ AF Elbasani ngjitet në superiore/ Flet Guranjakun, drejtori sportiv i klubit
15/04 13:03
Top News/ UFC e bën zyrtare. Irlandezi Conor McGregor kthehet në oktagon
14/04 17:58
Top Channel/ Ndërroi jetë gjatë ndeshjes miqësore, momenti kur ish-futbollisti rrëzohet në tokë
13/04 19:13
Top News/ ISIS kërcënon Europianin/ Gjermania dyshon se ka infiltruar 50 terroristë në vend
12/04 22:42
Top News/ Incident me Ferrari , frikë për mbrojtësin Elseid Hysaj
12/04 12:12
Top Channel/ Frikë për Elseid Hysajn, Ferrari i tij merr flakë! Lojtari ishte me vjehrrin në makinë
12/04 12:07
Top News/ Momente paniku për Harry Kane/Makina e familjes përfshihet në aksident, lëndohen fëmijët
12/04 09:34
Top News/U gjykua për vrasjen e ish-bashkëshortes.Ndërron jetë O.J Simpson,humbi betejën me kancerin
11/04 19:45
Top News/ Atletika Botërore merr vendimin. 50 mijë USD për fituesit e medaljeve të arta në Paris
10/04 18:52
Top News/ Afrojnë Lojërat Olimpike. Dalin në shitje edhe 250 mijë bileta të tjera
10/04 18:50
Top News/ Skuadrat me 26 lojtarë në Evropian. UEFA pritet të marrë vendimin në javët e ardhshme
09/04 20:24
Top News/ Kualifikueset e Euro 2025. Kombëtarja e Kosovës Femra përgatitet për Uellsin
08/04 15:13
Top News/’Paris 2024′ është 100 ditë larg. Shqetësim për cilësinë e ujit të lumit Sena
08/04 13:23
Top News/ Transformimi fizik i Özil. Mahnit fansat e tij dhe…Cristiano Ronaldon
04/04 17:04
Top News/ Macron, paralajmërim për ‘Paris 2024’. ‘Rusia synon të dezinformojë gjatë kompeticionit’
04/04 15:02