Top News – Spitali i Lezhës/ Shtohen pajisjet në reanimacion
12/08/2020 19:12

Gjatë inspektimit në spitalin e Lezhës, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manstiruliu deklaroi se po vijon fuqizimi i spitaleve rajonale dhe përgatitja e tyre sipas skenarëve të Komitetit Teknik të Ekspertëve, për përballimin e situatës së Covid19 gjatë periudhës në vijim.

“Kadastra e Sarandës na zvarrit”/ Banorët e Nivicës: Tokat na i ka njohur Gjykata e Lartë
18/09 12:28
Top News – ‘Pandemia uli konsumin’/ Sejko mbledhje me shefen e FMN-së
18/09 12:23
4 mësues me Covid-19 në Bulqizë, pritet pezullimi i mësimit: Pa koment
18/09 10:59
Top News – Firmoset marrëveshja/ “Tirana, kryeqyteti i rinisë 2022”
17/09 22:01
Zjarr në Kallmet, era ndihmon në përhapjen e flakëve
17/09 21:56
Top News – Cakaj në Shkup/ Takon homologun Bujar Osmani
17/09 21:54
Top News – Ministrja e re e arsmit/ Presidenti Meta dekreton Evis Kushin
17/09 19:54
Dënohet ish-kryebashkiaku i Lezhës/ Fran Frrokaj, 4 vite burg për tjetërsim të pronave
17/09 19:25
Top News – Kapen 636 mijë paketa/ Cigare kontrabandë në Hanin e Hotit
17/09 19:22
Top News – Tunelet e paranojës/ Gjirokastër, interes nga turistët
17/09 19:20
Pamjet e frikshme/ Makinës i vihet flaka me benzinë në qendër të Athinës
17/09 19:02
Mungesë e ujit të pijshëm/ Banorët e fshatit Gollobordë në Maliq protestojnë për herë të dytë
17/09 19:01
Top News – Operacioni ‘Los Blancos’/ Arrestohen dy shqiptarë në Greqi
17/09 18:59
Fier/ Aksident me dy të plagosur, shkak humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit
17/09 18:11
Top News – Covid, 132 raste të reja/ 4 viktima në 24 orë, 173 të shtruar
17/09 18:05
Top News – Lezhë, ish-kryebashkiaku/ Frrokaj, dënohet me 4 vite burg
17/09 17:14
A po ndërmjetëson Rama një “armëpushim” mes Greqisë dhe Turqisë?
17/09 16:42
Bilanci i 24 orëve të fundit! MSH: 132 raste të reja dhe 4 humbje jete nga covid
17/09 16:31
Top News – Ambasadorja franceze/ ‘Kushtetuesja është e domosdoshme’
17/09 16:16
Hiqen gomat nga fundi i detit/ Sarandë, vullnetarë dhe zhytës heqin mbetjet e rrezikshme
17/09 16:06