Top News – Salianji: Luftojmë për 6 deri në 7 mandate/ Korçë, Edmond Spaho drejtues politik i qarkut
19/01/2021 16:52

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho është prezantuar kete te marte me strukturat e PD në Korçë, një ditë pasi u zgjodh si drejtuesi politik i këtij qarku.

Top News – Pëshëngritësit kampionë/ Veliaj takon Briken Çaljan dhe Evangjeli velin
05/03 15:54
Top News – Ndërtimi i aeroporit të Vlorës/ ‘Madco Construction’ shpallët fitues i tenderit
05/03 15:53
Peshëngritësi shqiptar në Europian/ Veliaj takon Briken Çaljan dhe Evangjel Velin
05/03 15:48
Ekspozitë kundër shitjes së votës/ Hapet në Korçë, e titulluar “Premtoi heroit tënd”
05/03 15:47
Durrësi plot me mbetje dhe inerte/ Janë shpërndarë edhe në zonat turistike pranë detit
05/03 15:40
Lagje e re në Rrëshen/ Do ndërtohet për të dëmtuarit nga tërmeti
05/03 15:38
Fituesi i aeroportit të Vlorës/Do ta ndërtojë kompania shqiptaro-turke, pjesë edhe Behgjet Pacolli
05/03 15:36
Lë Tiranën për tokat e Divjakës/ 31-vjeçari administron fermën me 250 hektarë tokë
05/03 15:35
Luljeta Bozo, kandidate e PS/ Rama fton inxhinieren e njohur të bëhet pjesë e listës së PS
05/03 15:33
Vret tre miqtë në aksident/ Përplas makinën me një mur. Arrestohet i mbijetuari i aksidentit
05/03 15:20
Përgatitja për vaksinimin masiv, 400 infermierë në trajnim/ Rama: Të jemi gati kur të vijë momenti
05/03 15:19
Top News – Goditet për vdekje në kokë nga i biri/ Fier, humb jetën 52 vjeçari në fshatin Luar
05/03 15:11
I sëmuri mendor vret të atin/ Do e dërgonte për kurim në spitalin psikiatrik të Vlorës
05/03 15:09
Veliaj me peshëngritësit Briken Çalja dhe Evangjeli Veli: Model për të rinjtë shqiptarë
05/03 14:35
Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys
05/03 14:32
Policia paralajmëron mos bëhen festa dhe grumbullime për 7 dhe 8 mars
05/03 14:22
Top News – Nuk heq dorë gjyqtarja Enkelejda Hoxha/ Kërkon lirimin në apel-kam djalin të sëmurë!
05/03 13:53
Fier/ Nisi vaksinimi i moshave mbi 80 vjeç
05/03 13:51
Manastirliu në Lezhë: Po ndërtojmë 4 maternitete, mbi 72 mijë familje mbështeten nga bonusi i bebes
05/03 13:09
Mbetjet shqetësim për banorët në Hamallaj
05/03 13:05