Top News/ ‘Rama po merr kompetencat e Bashkive’, Berisha e denoncon, kërcënon Dumanin
21/06/2024 21:48

Ish-kryeministri Sali Berisha foli sërish këtë të premte nga dritarja e apartamentit të tij, ku vijon të qëndrojë në masën e sigurisë Arrest shtëpie. Edhe këtë mbrëmje, Berisha hodhi lumë akuzash ndaj qeverisë dhe zyrtarëve të saj. Nën akuza është vënë sërish edhe kreu i SPAK Altin Dumani, për shkak të hetimeve ndaj liderëve të partive opozitare, Sali Berisha, Ilir Meta e Fatmir Mediu.

Top Channel/ “Dy muaj ishit në tualet”, Salianji prezanton raportin te “TIMS”: Si u cenuan të dhënat
23/07 20:42
Top Channel/ Rihapja e hetimeve për “21 Janarin”! Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi në SPAK
23/07 17:54
Top News/ Beleri merr post në Bruksel / Në Shqipëri gjyqi për lirimin e parakohshëm shtyhet
23/07 15:30
Top Channel/ Basha tregon “pazarin” PS-PD: Shpjegon marrëveshjen për reformën zgjedhore
23/07 15:17
Top Channel/ “Kishte skenar për gjakderdhje”, Meta dhe Tedi Blushi reagojnë pas dhunës në Këshill
23/07 15:02
Top Channel/ A do të marrin pjesë në protestën e opozitës? Ja si përgjigjet Ilir Meta
23/07 14:59
Top Channel/ “Donin të trembnin Tedi Blushin me njerëz të armatosur”,Meta: Nuk çojnë pamje në polici
23/07 14:58
Top Channel/ Blushi pas ngjarjes: E planifikuar, Veliaj ishte me anti-plumb! Është menduar atentati
23/07 14:58
Top Channel/ Tedi Blushi në komisariat, Meta: Nuk ia mbyllin dot gojën, tendera…
23/07 14:58
Top Channel/ “Vete me xhup në vapë”,kryetari PL për Veliajn: Ka frikë për krimet, Halit Valteri morr
23/07 14:57
Top Channel/ Meta “shpërthen” ndaj Veliajt: Je një zar i këtij regjimi Dum Dumani, vagabond…
23/07 14:57
Top Channel/ BOMBA e Bashës për seancën e të enjtes: Rama-Berisha do bashkojnë votat
23/07 12:51
Top Channel/ Basha: Meta, mashtrues që e nxjerr ditën me 48 orë, në SPAK për 21 janarin
23/07 12:50
Top Channel/ Thirrja e Bashës: Refuzoni pazarin e Rames e Berishës për mbylljen listave të votimeve
23/07 12:40
Top Channel/ Disa ditë para se të mbyllen listat e votime, Basha thirrje qytetarëve: Nuk është vonë.
23/07 12:40
Top Channel/ 11 parti në garën e Himarës, PD me emrin e Berishës. Basha qëndron jashtë
23/07 12:39
Top News/ KQZ regjistron Berishën si kryetar të PD / Zgjedhjet në Himarë, asnjë subjekt i refuzuar
23/07 12:38
Top Channel/ “Rama e Berisha i venë kazmën Shqipërisë”, Basha: Do ketë pasoja fatale nëse…
23/07 12:37
Top Channel/ Basha: Berisha-Rama duan t’ju kontrollojnë si delet që nuk meritoni as barin të hani
23/07 12:37
Top Channel/ Basha sulmon Berishën e Ramën: Duan të kenë grupe kamikaze që të mbrojnë veten
23/07 12:36