Top News – `Pse qesh Melania`/ Plasin teoritë konsiprative
26/10/2020 18:22

Disa fotografi ku shfaqet presidenti Donald Trump dhe Melania Trump si rrallëherë e qeshur, po bëjën xhiron e rrjetit duke u kthyer në burim teorish konspirative. Çifti u pa teksa në bordin e helikopterit presidencial javën e kaluar, por nga ku po drejtoheshin drejt Nashville-it për të marrë pjesë në debatin e fundit mes presidentit dhe rivalit demokrat, Joe Bidenpresidencial. Trump shfaqet i veshur me kostum, ndërkohë që Melania qëndron pas tij, me një shall të hedhur supeve dhe me syza. E veçanta është se si rrallëherë zonja e parë shfaqet e qeshur. Ka shërbyer kjo pamje qe ndjekes të Tëitterit të hidhnin menjëherë hipotezën se ajo nuk është Melania e vërtetë. Ata kanë krijuar madje hashtagun # fakeMelania. “Nuk do desha një president, i cili punëson një zonjë të parë për t`i qëndruar në krah” shkruan një përdoruese e rrjetit social, ndërsa një tjetër pretendon se “po të shikojmë jo vetëm dhëmbët, por edhe vetullat, hundën dhe formën e buzëve, këto tregojnë se ajo nuk është Melania e vërtetë.”

Top News – Krijohet pajisja e rrallë/ Ndalon përplasjen e asteroidëve
02/12 21:46
Top News – `Ne s`jemi anglezë`/ Berlini nuk nxiton me vaksinën
02/12 21:45
Top News – Gjermania për negociatat/ BE dha fjalën, tani ta mbaje!
02/12 21:37
Top News – Terrori në Gjermani/ Agresori, një i sëmurë psiqik
02/12 21:36
Top News – A do të hetohet Trump/ Shtëpia e bardhë, skemë korrupsioni
02/12 19:42
Top News – Del opinioni i Venecias/ Në zgjedhje, me kodin aktual!
02/12 18:46
Top News – Fotoja që preku botën/ Mjeku përqafon pacientin me covid
02/12 18:19
Top News – Frika mposht gëzimin/ Covidi mbyll qytetin biblik!
02/12 17:47
Top News – Sonda Kineze/ Merr kampione në sipërfaqen e hënës
02/12 16:05
Top News – Vendimi i italisë/ Vaksina falas për të gjithë
02/12 15:37
Top News – Kisha në Beograd/ Punimet përfundojnë pas 86 vitesh
02/12 15:26
Top News – Izolimet nga covidi/ Rritet abuzimi online me fëmijët
02/12 15:25
Top News – Apokalips bore/ Në qytetin me verior të Rusise
02/12 15:24
Top News – Qendra Evropiane/ Shumë vende arritën pikun
02/12 14:21
Top News – Aksidenti në Gjermani/ Mes viktimave, foshnja 9 javëshe
02/12 12:55
Top News – Monoliti misterioz/ Utah, nuk u rrëmbye nga alienët
02/12 12:49
Top News – Rusia vendos raketa në ishujt e pretenduar nga Japonia
02/12 12:45
Top News – Jo ceremoni virtuale/ OSCAR 2021, ‘jo’ në streaming
02/12 12:44
Top News – Rregullat për karantinën/ SHBA, shkurtohet kohëzgjatja
02/12 11:57
Top News – Hetim në SHBA/ Korrupsion në Shtëpinë e Bardhë
02/12 11:56