Top News – Përfiton Samsung/ Nga telashet e rivalit Huawei
29/10/2020 14:11

Samsung Electronics raportoi të ardhura rekord prej 59 miliardë dollarësh në tremujorin e tretë, pasojë e një rritjeje prej 50% e shitjes se smartfonëve dhe shtimit të fitimeve nga mikrocipet me 82%.

Greqi, 101 viktima në 24 orë/ Mitsotakis: Sistemi shëndetësor ka punuar në limite dhe ka duruar
24/11 22:40
Top News – Itali, 853 të vdekur/ Konfirmohen 23,232 raste të reja
24/11 22:35
Top News – Për herë të fundit/ Melanie pret pemën e krishtlindjeve
24/11 22:29
Top News – Babagjyshi me maskë/ Çokollatat unike në Hungari
24/11 21:13
Top News – Marrëveshja e Dejtonit/ 25 vjet pas masakrave në Bosnje
24/11 21:10
Top News – Brukseli s`e pranon/ `Dialogu nuk është bllokuar`
24/11 19:19
Top News – 101 vdekje ne Greqi/ 2135 raste të reja, 549 të intubuar
24/11 19:17
Top News – Vendi për të jetuar! Ja cilin shtet zgjedhin shqiptarët
24/11 19:15
Top News – BE dhe 800 mln euro/ Covid, ndihme për vendet e varfra
24/11 19:14
Top News – Të fshihesh në Ekuador/ Pse mafiozët zgjedhin këtë shtet!
24/11 18:34
Top News – Jo vetëm astrazeneca/ BE siguron dhe vaksinën e Modernas
24/11 18:04
Britania shkurton karantinën/ Kushdo që do hyjë në Britani, në izolim vetëm 5 ditë
24/11 15:36
Top News – Greqia nuk rihapet/ Autoritetet shtyjnë `LOCKDOWN-in`
24/11 15:21
Top News – Suedia nis kufizimet/ Qytetarët- jemi dakord!
24/11 15:16
Top News – Vaksina ruse Sputnik/ 95% efikase e me kosto nën 20 $
24/11 15:16
Moska tregon `dhëmbët`/ Luftanija Amerikane në ujrat Ruse
24/11 14:39
Top News – Ligji një për të gjithë/Ish-presidenti Francez del në gjyq
24/11 14:24
Top News – Organizimi i testeve/ Modeli kampion, është Gjermania!
24/11 13:50
Top News – Gabimisht në psikiatri/ Sot, një modele e suksesshme
24/11 13:48
Top News – Vaksina e Oksfordit/ Suksesi u arrit falë një gabimi
24/11 12:11