Top News – ‘Mos u bëni ushtarë të Taulantit’/ Monika Kryemadhi sherr me policinë në Elbasan
10/02/2021 11:29

Kryetarja e LSI Kryemadhi në Elbasan po prezantonte platformën e LSI por është përplasur më policinë, pasi kjo e fundit kërkonte respektimin e rregullave që synojnë të frenojnë përhapjen e koronavirusit. Një grup efektivësh janë afruar në vendin ku ishte planifikuar organizimi për tryezën mbi arsimin duke I kujtuar asaj dhe grupit që e shoqëronte se nuk lejohen grumbullimet më shumë se 10 veta, duke u kujtuar po ashtu të gjithë të pranishmëve, vendosjen e maskave. Kryemadhi ka sfiduar efektivët duke u kërkuar të plotësonin fletën e gjobës, duke mos kursyer as akuzat ndaj tyre se bheshin ushtaët të politikës. REPLIKAT E KRYEMADHIT ME EFEKTIVIN E POLICISE Polici: Mirëdita si jeni? Kryemadhi: Mirëdita Polici: Në bazë të masave anti-Covid, mbi 10 veta nuk lejohet. Kryemadhi: Po nuk jemi 10 veta ne këtu, ne këtu jemi 7 veta. Në kafe lejohet me pi kafe? Polici: Edhe ajo për mediat nuk lejohet Kryemadhi: Po pse nuk erdhët kur ishim live?! Vendosni gjobën dhe i drejtohemi gjykatave administrative. Merruni me bandat njëherë këtu, pastaj hajdeni na vendosni gjoba për maska. Merruni me bandat, kriminelët, me ata që ju përplasin makinat, pastaj hajdeni vendosni gjoba për maska. Mos u bëni ushtarë as të Taulantit as të shokëve të Taulantit.

Top Channel/ Basha refuzon ftesën e Ramës, takimet me qytetarët: S’ka ndryshim pa u larguar ai
15/04 20:19
Top Channel/ Rama: Fitojmë në 25 prill. I gatshëm të bashkëpunoj me opozitën
15/04 19:49
Top Channel/ Basha në njësinë 11 në Tiranë: Brenda 2 viteve mbyllim procesin e legalizimit
15/04 19:20
Top Channel/ “Rrapush Xhaferri i veshur si dhëndër”, Rama nga Lezha: Luli kukull që kurdiset
15/04 19:10
Top Channel/ Veliaj: Më 25 prill për PS dhe Ramën. Llumi i OFL është bërë bashkë, kundër nesh
15/04 15:16
Top Channel/ Kandidatja Spahiu flet për projektin 80 milionë euro për monumentet e kulturës
15/04 15:14
Top Channel/ Basha: Në 100 ditë hapim bisedimet. Kreu i PD-së bisedon me zv. Presidentin e KE
15/04 15:13
Top Channel/ Rama: Gati të bashkëpunoj me Bashën, por duhet të ndahet nga Saliu dhe Iliri
15/04 15:11
Top Channel/ Ftesa e Ramës për bashkëpunim me Bashën, Meta: Është po aq e sinqertë sa 17 maji!
15/04 15:04
Top Channel/ Balla: Zgjedhjet e 25 prillit do të përcaktojnë çfarë rrjedhe do të marrë Shqipëria
15/04 14:34
Top News – Refuzohet nga Basha/ Rama – është udhëndjekës i Metës dhe Berishës
15/04 13:57
Top Channel/ Fushata e kandidatëve të PS në Durrës, zbresin në lagjet e vjetra të qytetit
15/04 13:50
Top Channel/ Procesi i vaksinimit, Rama: Në fundjavë nis vaksinimi i operatorëve turistikë
15/04 12:54
Top Channel/ Rama sulmon opozitën dhe tregon sa ka shkuar numri i të vaksinuarve në vend
15/04 12:53
Top News – A do ketë koalicion PS – PD!/ Ja si i përgjigjet Basha kushtit të vendosur nga Rama
15/04 12:29
Top News – ‘Mbështetësi i PS-së i zhgënjyer’/ Basha-mos e braktis bindjen politike, voto ndryshimin
15/04 12:23
Top News – Basha takim me zv.presidentin e KE/ ‘Ne do integrojmë vendin në BE brenda 100 ditëve’
15/04 12:21
Top Channel/ Rama: Gati të bashkëpunoj me Bashën, por duhet të ndahet nga Saliu dhe Iliri!
15/04 12:18
Top Channel/ Basha, fushatë në Kamëz,Tregon se përse duhet të votohet PD
15/04 12:07
Top Channel/ Sondazhi i Vlorës – PS 8 mandate, PD 4; Shkodër, PD 7 mandate, PS 3 dhe PSD 1
15/04 02:03