Top News/ ‘Mos më ofendo dhe qetësohu’,Debate me tone të larta mes Heidit dhe Rozës
21/04/2024 20:39

Kjo e Diel është shoqëriar me debate të forta mes banorëve ku dy prej tyre ka qënë Roz dhe Heidi ku kanë sjpërthyer me tone të larta. Çfarë ndodhi mes tyre në shtëpi? Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top Channel/ Atentati ndaj ish prokurorit Ndoji, SPAK dërgon për gjykim 9 persona. Zbardhen ngjarjet
28/05 15:12
Top Channel/ Balla dhe Duka kundër dhunës në stadiume dhe trukimit të ndeshjeve
28/05 15:11
Top News/ Meloni falenderon Edi Ramën / ‘Puna për kampin e refugjatëve po ecën mirë’
28/05 14:49
Top Channel/ Balluku inspekton punimet në tunelin e Llogarasë: Gati në afatin që kemi premtuar
28/05 14:47
Top News/ Basha për turin me diasporën/ ‘Shqipëria boshatiset, Rama show me emigrantët’
28/05 14:46
Top Channel/ I njohur për vrasje, “sadisti” shqiptar qëllon 10 herë një person në Spanjë
28/05 14:35
Top Channel/ Shpërthen menaxheri i Uzunit: Padrejtësi, nuk e meritonte të lihej jashtë Euro2024
28/05 14:34
Top Channel/ Homoseksualët të bëhen priftërinj? Papa Françesku përdor termin nënçmues
28/05 14:26
Top Channel/ Cilët i vunë eksploziv hotelit të babait të Ervin Matës! SPAK zbardh ngjarjen
28/05 14:17
Top News/ Protesta e radhës para Bashkisë/ Opozita hedh vezë e molotov, thirrje për Altin Dumanin
28/05 14:08
Top News/ Në prag të sezonit turistik/ Vetëm në prill u futën në Shqipëri mbi 1 mln persona
28/05 13:34
Top News/ Qendër masazhesh për prostitucion/Në kërkim administratori 19-vjeçar, në pranga menaxherja
28/05 13:07
Top Channel/ Protesta e 9-të e opozitës, tubimi para Bashkisë së Tiranës. Policia masa për sigurinë
28/05 13:05
Top Channel/ Raporti vjetor i BSH, Guvernatori Sejko bën bilancin e punës, raporton tek Ekonomia
28/05 13:03
Top Channel/ 60 minuta protestë, ja çfarë ka mbetur para godinës së Bashkisë
28/05 13:01
Top Channel/ Protesta e Rithemelimit te Bashkia mbyllet brenda 60 min, molovët rrezikojnë qytetarët
28/05 13:00
Top Channel/ Rama HABIT austriakët në Tiranë, rrëfen “martesën” e UBT-së me vjenezët
28/05 12:56
Top News/ ILD kërkon inspektorë / Hap për herë të nëntë thirrjen për jomagjistratët
28/05 12:52
Top Channel/ Marrëveshja e UBT me BOKU-n e Vienës, Rama: Nis procesi i modernizimit
28/05 12:48
Top Channel/ Sot masa për kokainën në port, dalin para gjykatës shoferi dhe drejtuesi i furgonit
28/05 12:47