Top News – Maqedonia e veriut/ 9 viktima të reja nga koronavirusi
25/07/2020 18:42

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Dialogu Kosovë – Serbi/ Gjermania: Të ketë ujdi gjithëpërfshirëse
18/09 12:01
Top News – Takimi në Bruksel/ Palët përplasen për asociacionin
18/09 11:39
Top News – Erdogan kundër Macron/ “Franca në duart e një të paafti”
17/09 19:12
Top News – Pandemia në Rajon/ Kosova mirë, Maqedonia hov të ri
17/09 17:26
Top News – Akuza e emigrantëve/ Greqia “po na hedh” në det!
17/09 15:03
Top News – Tema e asociacionit/ Gjuric “nxjerr bllof” Lajcakun
17/09 13:03
Patra, zjarret rrezikojnë banesat/ Ndërhyrja e zjarrfikësve shmangu flakët në momentin e fundit
17/09 12:25
Top News – Temat e takimit/ Lajçak: Pretendimet financiare
16/09 20:15
Top News – Shkupi e Prishtina/ Hapje kufijsh pa kushte
16/09 18:15
Top News – Koronavirusi në Slloveni/ Regjistrohet shifra me e lartë
16/09 18:15
Top News – Kosova, vizat/ Analistja: Vendimi duhet në tetor
16/09 15:44
Top News – Asociacioni në Bruksel/ Thaçi kundër- `Gabim i madh`!
16/09 15:26
Top News – Punonjësi me Covid-19/ Athinë, mbyllet Ambasada Shqiptare
16/09 10:54
Zaev për herë të parë në Athinë: Besoj se të gjithë së bashku mund ta ndryshojmë Ballkanin
16/09 02:21
Top News – Koronavirusi në Rajon/ 1 viktimë në Kosovë, 9 në Maqedoni
15/09 18:48
Greqia mban mbyllur kufirin/ Shtyhet dhe një muaj kufizimi me kuota në doganë
15/09 13:10
Top News – “Guxim i jashtëzakonshëm”/ Trump për Hotin dhe Vuçiçin: E bënë Ballkanin më të sigurt
15/09 11:49
Top News – Mali i Zi, zgjedhjet/ Shpallen rezultatet përfundimtare
14/09 11:53
Top News – Kosovë e Maqedoni/ Bilanci ditor i koronavirusit
13/09 17:50
Top News – Rama në Athinë/ Si shihet nga politika greke
12/09 15:29