Top News – Kush kërkon të vrasë Vuçiç/ Deklarata e çuditshme e shqetësuese nga Beogradi
06/06/2023 16:59

Mediat serbe kanë zbadhur detaje nga takimi i presidentin serb Aleksandër Vucic me kryeministren Ana Brnabic, ku sipas asaj që raportohet, thuhet se Vucic është shprehur se është i gatshëm të japë edhe jetën për të mbrojtur Serbinë. Mediat pranë qeverisë serbe raportojnë se Vucic nuk e ka problem edhe nëse e vrasin, duke shtuar se ai nuk do të heqë dorë, për tja lënë pushtetin fundrrinave, pa luftë e pa zgjedhje.

Top News – Vila e Radoiçiçit në Veri të Kosovës, ‘një Pablo Escobar i rajonit’
29/09 14:26
Top News – Lideri i ri i Syrizës merr ‘pushime’ /Do të kryejë shërbimin ushtarak, kthehet pas 1 viti
29/09 12:26
Top News- Kush është Milan Radoiçiç / Bosi i Veriut dhe ‘lidhja’ me politikën në Beograd e Prishtinë
29/09 12:12
Top News – BE ‘e shkarkuar’, Kosova do SHBA-në/Uashingtoni të marrë në duar dialogun e asociacionin
29/09 11:10
Top News – Policia bastis restorantin e gruas së Radoiçiç / Kontrolle në pronat dhe vilat në veri
29/09 11:02
Top Channel/ EULEX-i hedh poshtë akuzat e Vuçiç lidhur me sulmin në Banjskë: Kemi qenë në kontakt
28/09 22:50
Top News – SHBA po heton sulmin në Veri / Paralajmërohen pasoja për Serbinë dhe Aleksandër Vuçiç
28/09 14:15
Top News – Arsenali i armëve në manastirin serb… / Wesley Clark: Problemi më i madh për sigurinë
28/09 13:53
Top Channel/ Gjuetia e Radoicicit, Petkovic: Nuk është në spitalin ushtarak të Beogradit!
28/09 12:21
Top News – Policia speciale ‘rrethon’ veriun / Rritet prania pas sulmit terrorist në Banjskë
28/09 10:28
Top Channel/ Merr fund polemika, Vuçiç: Radojiçiç është në Serbi, sulmi nuk ishte panifikuar
27/09 22:56
Top News – Asociacioni i komunave serbe / Osmani: Të bashkepunojmë me SHBA
27/09 22:50
Top Channel/ Stano për sulmin në veri: Do të marrim vendim pasi të përfundojë hetimi
27/09 18:23
Top News – Kamionët u zunë pritë/ Pamje të urës ku u vra Afrim Bunjaku
27/09 15:38
Top News- Agjenti i BIA-s serbe u vra në manastir / Truprojë e Aleksandër Vulin, aleatit të Vuçiç
27/09 15:33
Top News – Thirrje në BE: Të dënohet Serbia…nëse provohet lidhja me sulmet në Banjskë
27/09 14:18
Top News – ‘Rihapet’ Banjska, banorët të tmerruar: ’Nuk dimë çfarë ka ndodhur, dikush të na tregojë’
27/09 13:54
Top News -‘Banjska’ rëndon pozicionin e Serbisë /Ministri i mbrojtjes:Tani situata ‘më e komplikuar’
27/09 13:54
Top News – Putin dhe Vuçiç po qeshin me ne! Analistja: Do të testojnë sërish NATO-n në Ballkan
27/09 12:37
Top News – Videoja nuk është e ditës së sulmit!’ Daçiç kundër Sveçlës:’Nuk e di’ nëse është Radoiçiç
27/09 11:12