Top News – Kuçova, atje ku zbarkon NATO/Nis puna për bazën ajrore, kush përfiton!
20/01/2022 13:41

Ceremonia e fillimit të punimeve për rivitalizimin dhe modernizimin e bazës ajrore të Kuçovës, duke e kthyer atë në një bazë ajrore taktike, mblodhi këtë të enjte në Kuçovë, ambasadorët e vendeve anëtare të NATO-s, diplomaten amerikane, Yuri Kim, Kryeministrin e vendit Edi Rama, si dhe deputetë të Kuvendit të Shqipërisë. Në fjalën e tij, kryeministri Edi Rama, argumentoi se investimi në bazën ajrore të Kuçovës krijon vlerë në infrastrukturën tonë të mbrojtjes, si dhe shfrytëzon me intgeligjencë dhe pragmatizëm pozitën tonë në aspektin gjeografik, politik dhe ushtarak

Top News – ‘Tmerrohet’ Tirana, tifozeria holandeze e ndarë në grupe godet policnë
24/05 22:50
Top News – Përleshje në Tiranë, tifozët holandezë përplasen me Policinë në disa pika, ndërhyn FNSH
24/05 22:47
Top Channel/ Tifozët nuk përmbahen para ndeshjes, “shfryjnë” emocionet në forma të ndryshme
24/05 22:46
Top Channel/ Finalja e Conference League pritet me përplasje të ashpra mes tifozëve/ Pamjet nga Tirana
24/05 22:22
Top News-Tifozët holandezë masakrojnë shqiptarin/Tetë të arrestuar i plagosuri në spitalin e Traumës
24/05 22:18
Top Channel/ Tifozët holandezë e dhunuan, 45-vjeçari mbeti i gjakosur i shtrirë në tokë pa ndjenja
24/05 22:17
Top Channel/ Bashkë për sportin/ Nisma humanitare e ekipit të Romës dhe Feyenoord
24/05 20:07
Top Channel/ Vota e diasporës/ PS dhe PD janë dakoret, por opozita ka disa dyshime
24/05 19:53
Top Channel/ Presidenti, raundi i tretë më 30 maj/ Sërish nuk ka konsensus mes pozitës dhe opozitës
24/05 19:53
Top Channel/ Finalja Coference League/ Tifozët ‘pushtojnë’ Tiranën, festë me pije e këngë
24/05 19:47
Top Channel/ Finalja Coference League/ Dyndje tifozësh, policia ‘blindon’ Tiranën
24/05 19:35
Top Channel/ Tifozët holandezë ‘çmendin’ Tiranën, brohorima dhe këngë
24/05 17:50
Top News- Foshnjet që humbin jetën në Shqipëri/Shifra të frikshme, në 1000 lindje, 10 ndërrojnë jetë
24/05 17:29
Top News – MCallister ‘kërkon’ falje /Eurodeputetët, apel për retorikën përçarëse mes PS e PD
24/05 16:48
Top News- Votimi edhe nga emigrantët shqiptarë!/ KQZ me sinjal jeshil, por partitë me pretendime
24/05 16:44
Top News- Pyetja e sikletshme për kreun e SPAK/ ‘Kur do arrestohet…’, batuta mes Tabakut e Ballës
24/05 16:43
Top Channel/ Kontrollet për shkeljet e Kodit Rrugor, 321 gjoba dhe 2 pezullime drejtimi në Berat
24/05 16:37
Top News – Zyrtarët e pronave dërgohen në SPAK/Ministri firmos kallëzim penal për drejtoreshën
24/05 16:25
Top Channel/ Përfshihet nga flakët makina në Plazhin e Vjetër në Vlorë, shkrumbohet totalisht
24/05 16:08
Top News-Tirana e bllokuar, ja të vetmet rrugëkalime/Publikohet harta, asnjë lëvizje me automjete
24/05 15:45