Top News – Dhimbja e Meghan Markle-it/ Dukesha humbi fëmijën e dytë
25/11/2020 12:58

“Një dhimbje e papërshkrueshme”, Meghan Markle rrëfeu se ka humbur fëmijën e saj të dytë në muajin korrik, por për këtë ka vendosur të flasë vetëm tani. Dukesha 39-vjeçare ende nuk e ka marrë veten shpirtërisht, megjithatë tha se vendosi ta ndante me të gjithë eksperiencën e saj të dhimbshme për të ndihmuar të tjerët. “Humbja e një fëmije të bën që të mbash brenda teje një hidhërim thuajse të papërballueshëm; shumë e kanë përjetuar, por pak flasin hapur për këtë gjë”, u shpreh Meghan. Dukesha rrëfeu se gjithçka kishte nisur si normalisht atë ditë, por kur kishte marrë djalin në krahë kishte ndjerë papritur një dhimbje të mprehtë në bark që e kishte lënë gati pa frymë. “E ndjeva se diçka nuk ishte në rregull. Në fakt, rezultoi se në momentin që po përkëdhelja fëmijën tim të parë, isha duke humbur të dytin”, u shpreh ajo. Aktorja amerikane, e famshme sidomos për rolin kryesor në serialin televiz “Suits” lidhi kurorë me princin Harry majin e 2018-ës në një ceremoni luksoze në kështjellën Windsor. Djali i tyre, Archie erdhi në jetë një vit më vonë. Çifti tashmë është zhvendosur në Amerikë e së fundi ka blerë një shtëpi në Santa Barbara të Kalifornisë.

Top News – Arrestohet pranë kongresit/ SHBA, kishte akreditim të rremë dhe armatime
17/01 19:02
Top News- Edhe hajdutët kanë zemër…/ I vjedhin makinën invalides por pendohen…
17/01 18:51
Top News – Nuk ndalet koronavirusi/ Austria zgjat izolimin deri me 7 shkurt
17/01 18:51
Top News – 273 milionë dollarë në plehra/ Hodhi gabimisht hard diskun me 7500 Bitcoins
17/01 18:51
Top News – Shpërthen vullkani/ Indonezi, dhjetëra fshatra mbulohen nga hiri
17/01 18:51
Top News – Dita ndërkombetare e Picës/ Ushqimi më i njohur dhe idashur në botë
17/01 16:52
Top News – Ditën e parë në shtëpinë e bardhë/ Biden kthen Amerikën në marrëveshjen e Parisit
17/01 15:08
Top News – Drejt SHBA-së të Bidenit/ 4500 emigrantë nga Hondurasi arrijnë në Guatemala
17/01 15:07
Top News – ‘Megaraketa’ e NASA-s/ Përfundon para kohe testi i rëndësishëm
17/01 13:41
Top News – Inaugurimi i Biden/ 50 shtetet amerikane në gadishmëri për dhunë
17/01 13:32
Top News – I pari me Joe Biden president/ Londra organizon samitin e G7-ës në qershor
17/01 12:53
Top News – Alpinistët nepaleze/ Bëjnë histori duke ngjitur në dimër majën k2
17/01 12:52
Top News – Nën ‘magjinë’ e dimrit/ Bora mbulon kryeqytetet evropiane
17/01 12:52
Top News – Gati për zgjedhjet e 14 shkurtit/ Kosovë, ja surprizat e listave të partive politike
17/01 12:52
Top News – Vaksina kineze në Serbi/ Mbërrin avioni me një milionë doza
16/01 17:33
Top News – Emigracioni në SHBA/ Presidenti i ri angazhohet për ndryshime
16/01 16:07
India ‘përvesh mëngët’/ Nis programi më i madh në botë i vaksinimit
16/01 16:07
Top News – Pfizer vonon vaksinat/ Zemërohen vendet e bashkimit Evropian
16/01 16:07
Top News – Platforma e re e mesazheve/ Rriten përdoruesit, Signal në vështirësi
16/01 13:07
Top News – Varianti Britanik i covid/ Dominues në SHBA deri në muajin mars
16/01 13:06