Top News – Covid 19, bilanci/ 3 humbje jete, 141 raste të reja
12/08/2020 17:26

Në vendin tonë në 24 orët e fundit ka pasur 3 humbje jete dhe 141 raste të reja nga Covid 19, si dhe 72 të shëruar. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 625 testime për të dyshuar të prekur nga Covid 19, ndërsa 141 persona janë konfirmuar positive.

Top News – Dosjet konfidenciale/ Haga: Kujdes, po minohet drejtësia!
23/09 21:42
I katërti i GJL/ Udhëzimi i KLGJ për të zhbllokuar situatën me anëtarët pa kaluar Vetting-un
23/09 19:54
Tetori do shtojë infektimet/ Skënder Brataj: Forca infektuese e Covid ka rënë
23/09 19:48
Top News – Kandidatët në zgjedhje/ PD kërkon votën e anëtarësisë
23/09 19:27
Top News – Pranë vijës së kuqe…! Shqipëria rrezikon karantinën
23/09 19:15
Top News – 30 miliardë euro në tregun evropian/ BE, raporti për drogën
23/09 18:42
Top News – Rinis procesi, ja kush do dëshmojë/ Vrasja e Azem Hajdarit
23/09 17:42
Top News – Kuvendi rihap garën për një vend/ Vakanca në Kushtetuese
23/09 17:41
Top News – ‘Reforma në drejtësi nuk do ndalet’ / Ambasadorja Yuri Kim
23/09 17:38
Top News – Rriten testimet, 121 raste në 24 orë/ Viktima dhe të infektuar
23/09 17:37
Top News – Vazhdojnë kontrollet/ 24 të arrestuar në gjithë vendin
23/09 16:38
Top News – Mallra kontrabande/ Tiranë, pranga ekonomistit të firmës
23/09 16:36
Top News – Manastirliu-kapacitetet u rriten 50%
23/09 16:35
Bilanci i 24 orëve të fundit!/ MSH: 121 raste të reja dhe 3 viktima nga covid-19
23/09 16:28
Nominimi për Nobelin e Paqes/ Deputeti suedez tregon për TCH pse propozoi SHBA, Kosovën dhe Serbinë
23/09 15:58
Investime në infrastrukturë/ Përfundon ndërhyrja në njësinë 7. Veliaj: Po punojmë dhe për Unazën
23/09 15:55
Erdhi vjeshta/ Reshje deri në fund të muajit, fundjava do jetë me mot të keq
23/09 15:52
Hipoteka privatizon edhe rrugën/ Kavajë, fermeri: Prej një viti nuk hyj dot në tokën time
23/09 15:50
Vetë deklarimi, a po funksionon? Prindërit dhe mësuesit e quajnë të panevojshëm
23/09 15:48
Punësim për të papunët e Covid-19/ Qeveria prezanton planin, rritet edhe ndihma sociale
23/09 15:10