Top News – Basha poston videon mes akuzave/ ‘Do të presim lidhjet e mafies me shtetin’
25/01/2021 13:22

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shprehet se kryeministri Edi Rama nuk e ka mendjen te njerëzit por te pasurimi i tij me mafien. “Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit, shkruan kreu I selise blu, duke e pasuar akuzen me premtimin se ardhja ne pushtet e partise qe ai drejon do te sjelle ndryshimin. Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare”, shkruan Basha.

KQZ demonstron pajisjen elektronike të identifikimit të zgjedhësve në Fier
08/03 14:01
Ja tre emigrantët që do përfaqësojnë PS-në! Një në Dibër, një në Tiranë , tjetri në Elbasan
08/03 13:59
8 Marsi, Veliaj: Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën
08/03 13:57
PS vendos pasdite për listat/ Janë lajmëruar mbledhjet e forumeve për kandidatët
08/03 12:59
PD vendos sot për listat/ Mbledhja e forumeve pasdite për të diskutuar kandidatët
08/03 12:58
KQZ në pritje të kandidatëve/ Sot skadon afati për dorëzimin e listës së kandidatëve për zgjedhjet
08/03 12:57
Zgjedhjet e 25 prillit/LSI dorëzon listat e kandidatëve në KQZ, Kryemadhi kryeson në Tiranë dhe Fier
08/03 11:40
“Pjesë e skuadrës së PS-së më 25 prill”, Rama prezanton 3 emigrantët shqiptarë
08/03 11:39
Aleatët e Bashës/ Rama i merr me radhë: Monika do të kapë drejtësinë me duart e Lulit
08/03 11:12
Tirana, kush ikën e kush vjen/ Emra që po diskutohen në PS para dorëzimit të listave në KQZ
07/03 20:05
Kandidatët e “Bindjes” në Shkodër/ Patozi: Jemi me lista të hapura dhe nuk presim natën e thikave
07/03 18:59
Top News – Ish-ministri rikthehet te Basha/ Kush dhe çfarë e bindi Eduart Halimin!
07/03 15:28
Top News – Pse nuk marrim vaksinat ruse!/ Rama shuan dyshimet, ja kush është arsyeja
07/03 13:43
Top News – Rama tallet me Lulin dhe Monikën/ “Eshtë modest, të gatuajë makarona për…’!
07/03 13:43
Ekspozita për eksodin e shqiptarëve,Rama: Moment përkujtimi për marrëdhëniet vëllazërore me Italinë
05/03 21:47
30 vite nga eksodi i shqiptarëve/ Rama takohet me Di Maio dhe Emiliano
05/03 21:37
Top News – Një lëvizje e papritur në PS…!/ Baraj, letra e fundit për Ramën si deputet
05/03 20:09
30 vjet nga eksodi i shqiptarëve/ Rama në itali, kërkon njohjen e patentave shqiptare
05/03 20:04
“Të hapen bisedimet me Shqipërinë”/ Komisioni i jashtëm i PE: Të gjitha kushtet janë përmbushur
05/03 15:25
Top News – Basha me bizneset në Njësinë 9/ Do kthejmë administratën në funksionin tuaj
05/03 15:08