Top News – ‘Ata kthejnë 50, ne do të ikim 500’/ Reklamat e emigrantëve shqiptarë në Tik-Tok
25/01/2023 20:30

Emigrimi i paligjshëm i migrantëve shëiptarë drejt Mbretëisë së Bashkuar, gjithnjë e më shumë, po kthehet në fokusin kryesorë të mediave britanike. The Sun ka publikuar një tjetër artikull sa i përket kësaj problematike, e cila prej muajsh është kthyer në shqetësim të madh për qeverinë vendase.

Top Channel/ Ceremonia për Isuf Kalon/ Tepelenë, mjeku u përcoll për në banesën e fundit
28/01 19:55
Top Channel/ Ndikimi i medias/ Të lodhur nga politika, shikuesit tërhiqen nga formate si Big Brother
28/01 19:50
Top Channel/ Protestë në mbrojtje të natyrës! Kundër aeroportit në zonën Vjosë-Nartë
28/01 19:50
Top Channel/ Përhapja e gripit/ Shqipëria më nivel mesatar, krahasuar me europën
28/01 19:45
Top Channel/ Luftë informalitetit/ Fushëbeteja e tatimeve gjatë 2023; Bizneset që s’deklarojnë pagat
28/01 19:33
Top News – Përplasi 9-vjeçaren dhe u largua/ Kapet në arrati drejtuesi i motorit
28/01 19:17
Top News – Policia ‘fërkon duart’/ Sekuestron 75 mijë euro të padeklaruara
28/01 19:13
Top News – Vrau me sëpatë gruan dhe vëllain/ Autori me probleme mendore- Shkak xhelozia
28/01 16:56
Top Channel/ Holokausti, roli i shqiptarëve! Borchardt: Asnjëra fe nuk i dorëzoi hebrenjtë
28/01 15:38
Top Channel/ “Parajsa” e nomadëve digjitalë!/ Shqipëria do ofrojë lehtësi për ata që punojnë online
28/01 15:33
Top Channel/ Hiqen kamerat në Korçë, Pogradec! Vazhdon operacioni i çmontimit, në hetim disa persona
28/01 15:30
Top Channel/ Administratorët e shkollave! 50 persona për 162 objekte arsimore në Tiranë
28/01 15:27
Top Channel/ Në ndihmë të nxënësve që s’dëgjojnë! Qendra burimore do asistojë në të gjitha shkollat
28/01 15:20
Top Channel/ Vrasësi “humb” kujtesën ! 80-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë merret në pyetje
28/01 15:18
Top Channel/ Lihen në burg trafikantët! Me nofka e kode, si e shpërndanin drogën 15 të arrestuarit
28/01 15:04
Top Channel/ I vuri eksploziv policit! Arrestohet autori i ngjarjes së vitit 2020 në Shkodër
28/01 15:02
Top News – Rama-Me Vuçiç ndahem për Kosovën/ ‘Jam mik edhe i Sorosit, edhe i Erdoganit’
28/01 14:04
Top News – Bilanci i operacionit ‘Fijet’/ Këputen 161 kamera të dyshuara të krimit
28/01 13:22
Top News – Çmontimet e kamerave, jo të gjitha janë të grupeve kriminale
28/01 12:57
Top Channel/ Hiqen kamerat në Korçë e Pogradec! Vazhdon çmontimi, nën hetim disa persona
28/01 12:33