Top News – Aksident me vdekje në Thumanë/ Makina përplaset me trafikndarësen, vdes pasagjeri
21/03/2023 11:29

Një aksident I rëndë është regjistruar në orët e natës në aksin Fushë Krujë- Thumanë. Mësohet se një automjet tip Benz me shofer Julian Koçajn, 34-vjeç, ka humbur kontrollin e për pasojë është përplasur me barrierat mbrojtëse. Si pasojë e përplasjes së fortë ka humbur jetën Luan Dukaj, 50-vjeç, ndërsa u dëmtua shoferi I automjetit dhe pasagjerët e tjerë. Shkak për këtë përplasje fatale dyshohet të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara, që ka çuar në humbjen e kontrollit dhe daljen nga rruga. Gjithsesi, grupi hetimor po heton shkaqet e plota të këtij aksidenti fatal për 50-vjeçarin Luan Dukaj.

Top Channel/ Rama në Eparkinë Arbëreshe të Ungrës: Arbëreshët kanë ruajtur identitetin në shekuj
03/06 18:53
Top News – Rama mesazh Kurtit dhe Vuçiç/ ‘Zgjidhin konfliktin para se të merren masa’
03/06 18:14
Top News – Sherri banal gati kthehet në tragjedi/ Dy të plagosur me thikë në Sarandë
03/06 18:14
Top News- Kryeministri viziton arbëreshët/ Pritet nga zyrtarët e lartë dhe banorët e zonës
03/06 18:12
Top News – Tragjedi në familjen shqiptare/ Vritet i riu në Itali, i dyshuar vëllai 18-vjeçar
03/06 18:11
Top News- Shqiptarët dorëzojnë pasaportat/ Shqetësues shifrat e lënies së shtetësisë
03/06 15:48
Top News – ‘Tkurret’ popullsia në Shqipëri/ Në Janar 31 mijë banorë më pak se një vit më parë
03/06 15:42
Top Channel/ Rradhimë, në mes të ditës, fadroma hedh inerte në det
03/06 15:40
Top News – Shpejtësi deri në 230 km në orë/ Mbi 2000 gjoba, pezullohen 120 patenta
03/06 15:39
Top News – Tekat’ e SPAK-ut me biznesin / Të njëjtat akuza, dy qëndrime të ndryshme
03/06 15:39
Top Channel/ Plazh në Durrës! Moti i vranët nuk pengon pushuesit
03/06 15:24
Top Channel/ Rreziku nga karkaleci! Në fshatrat e Selenicës, fermerët kërkojnë ndihmë
03/06 15:19
Top Channel/ Në dilemë për grurin! Bujqit e Semanit: Prodhimi i mbarë, por jo çmimi
03/06 15:17
Top Channel/ Akuza për korrupsion në shëndetësi, SPAK: Duro mori 330 mijë lekë për një tender
03/06 15:13
Top Channel/ Ndërhyrjet nga jashtë, Balla: “Të ngrihet Komision i Posaçëm, jo dezinformimit”!
03/06 15:12
Top News – Florinj, kokainë dhe para kontrabandë!/ Kapet në Portin e Durrësit 41-vjeçari
03/06 15:08
Top Channel/ Postierja që vodhi 3 mln euro! Arrestohet pronarja e postës private në Korçë
03/06 14:48
Top News – Ervis Martinaj kërkon pasuritë/ Familjarët i drejtohen Gjykatës së Lartë për zhbllokimin
03/06 14:10
Top News – Arrestimi i Sekretares së Ministrisë/Reagon SPAK- I gjetëm në zyrë 330 mijë lekë
03/06 14:08
Top News – Shkatërrohen serra e parcela me kanabis/ Policia operacion antidrogë në veri të vendit
03/06 13:10