Top News – Adriola Dushi 27 vjeç/ Festa e ditëlindjes në jug
30/06/2020 00:50

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Protesta në Serbi/ Sërish dhunë e gaz lotsjellës
09/07 12:08
Top News – Koronavirusi në Evropë/ Maska dhe frikë nga vala e dytë
09/07 12:05
Top News – Qeveria e Kosovës/ Nuk miraton ligjin për pandeminë
09/07 11:45
Covid-19/ 82 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë: Është rritur numri i të shtruarve në spitale
09/07 11:00
Përurimi i Memorialit të Holokaustit, Yuri Kim: Është një histori kurajoze e besës së shqiptarit
09/07 10:56
“Arin po, Hebrenjtë jo!”/ Rama mesazh prekës për holokaustin
09/07 10:47
“Perimetri”/ Po transportonin 31 emigrantë të paligjshëm, tre në pranga
09/07 10:19
Refuzon ushqimin prej 6 muajsh/ 52-vjeçarja në gjendje të rëndë: Besoj te ringjallja
09/07 09:18
Ftesë në 5, Noizy & MatoLale në ”Adrenalinë” nga freestyle te miliona klikime,8 Korrik 2020, Pjesa 3
09/07 09:18
Strategjia makabre e kultit fetar për 3 gratë e flijuara – Shqipëria Live, 8 Korrik 2020
09/07 09:17
Dy raste pozitive te Partizani, Covid-19 rrezikon derbin e kryeqytetit të premten
09/07 06:28
Edicioni Informativ, 9 Korrik 2020, Ora 00:00
09/07 03:03
Edicioni Informativ, 8 Korrik 2020, Ora 19:30
08/07 20:52
Aksident në Lezhë/ Përplasen 2 automjete dhe një motor, një prej 2 të plagosurve në gjendje kritike
08/07 20:45
Top News – Era Istrefi në Prishtinë/ Familjarët e surprizojnë për ditëlindje
08/07 20:39
Top News – Programi ekonomik i PD/ Basha takim me ekspertë Gjermanë
08/07 20:37
Top News – Policia Holandeze/ Zbulon konteinerët e ‘torturave’
08/07 20:33
Top News – Tabaku i përgjigjet Ramës/ “800 mijë vota t’i shohë në ëndërr”
08/07 20:28
Top News – Ribashkimi i ‘Friends’/ Pas 25 vitesh, gati seria e re
08/07 20:27
Top News – Virusi anulon festivalin/ Xixëllonjat vallëzojnë vetëm
08/07 20:26