Top Channel/ Zgjedhje me krisma! Çfarë po ndodh në PD dhe kush janë kandidatët në qytete kryesore
29/11/2022 15:21

Zgjedhje mes breshërive të plumbave. Është kjo atmosfera që po i prin datës 4 dhjetor ditë ku do të përzgjidhen kandidatët zyrtar të Sali Berishës për zgjedhjet e pranverës. Rivaliteti i madh mes demokratëve të Kurbinit ka bërë që anëtarët të nxjerrin armët ndaj njëri tjetrit.

Top News – PS e PL caktojnë Komisionerët/ Listat në KQZ, mister kush do regjistrohet nga PD
28/01 17:37
Top News – Opozita: Negociatat me BE të udhëhiqen nga Kuvendi
28/01 16:33
Top News – McGonigal, PD kërkon interpelancë me Ramën
28/01 15:09
Top News – Farka hapet në Pranverë/ Veliaj-Parku më i madh i kryeqytetit
28/01 14:08
Top News- Berisha: Të largojmë Ramën me çdo çmim
28/01 14:05
Top Channel/ Berisha, 10 ditë jashtë parlamentit/ Incidentet, penalizohen edhe bashkëpunëtorët e tij
27/01 15:14
Top Channel/ Ceremonitë për Holokaustin, zhvillohen në memorialin e vendosur në kodrat e liqenit
27/01 15:10
Top Channel/ Ambasadorja Kim në Kushtetuese, vizita e parë pas plotësimit me 9 anëtarë
27/01 12:15
Top Channel/ Socialistët kërkojnë ndëshkim, masë disiplinore për Berishën dhe 4 deputetë
27/01 12:13
Top Channel/ Kuvendi “dëbon” Berishën! Incidentet gjatë seancës, demokrati përjashtohet përkohësisht
26/01 15:08
Top News – ‘Zhurmë e foltores dhe e vulës’/ Rama – S’kam lidhje me hetimin në SHBA
25/01 18:59
Top News – Veliaj: Tërmeti na tregoi se duhet të dëgjojmë ekspertët
25/01 18:16
Top News – KQZ gjobit partitë për fushatën / PS shpenzoi shumë, PD nuk iu bind
25/01 18:15
Top Channel/ PS kallëzim për 21 janarin/ Depoziton në SPAK kallëzimin për Berishën, Bashën e Prendin
25/01 15:05
Top Channel/ PS, kallëzim për 21 janarin.Depozitohet kallëzimi në SPAK për Berishën,Bashën e Prendin
25/01 12:37
Top News – Beteja për komisionerët e 14 majit/ Përballja e parë në KQZ mes 2 grupeve në PD
24/01 19:29
Top News – ‘Big Brother i politikës’ / Rama: Akuzat ndaj zyrtarit të FBI, asnjë lidhje me mua
24/01 18:18
Top News – Vota e emigrantëve, KQZ letër Kuvendit/ Plotësoni Kodin Zgjedhor me aktet nënligjore
24/01 17:32
Top Channel/ Ambasadori i ri i SHBA në Shqipëri, Biden kandidon diplomatin David J. Kostelancik
24/01 15:11
Top News- Kushtetuesja merr vendimin për Xhaçkën/ Pushohet gjykimi, kërkesa për mandatin nga Kuvendi
23/01 22:18