Top Channel/ Vrasja e 20 vjecares, dyshohet se piloti grek kishte një lidhje tjetër!
08/07/2021 13:16

Babis Anagnostopoulos hesht nga qelia e tij e burgut, por gjithmonë e më shumë dyshime hidhen mbi marrëdhënien e tij me bashkëshorten britanike, Caroline Crouch. Policia greke duket se po verifikon dhe pretendimet se piloti kishte lidhje me një grua tjetër. Këtë gjë e thote gazetari Vassilis Lambropoulos sipas te cilit 32 vjecari kishte kontakte me një grua, identiteti i të cilës nuk është bërë publik. Caroline mund ta ketë zbuluar një gjë të tillë e ndoshta kjo ka qenë arsyeja përse ka dashur të largohet nga shtëpia. Ta Nea thotë se piloti mendohet të ketë pasur kontakte me një grua rreth 40 vjece, e cila është nga mjedisi i tij profesional. Reporteret vendas janë përpjekur të flasin me gruan në fjalë, por u është përgjigjur avokati i saj që këmbëngul vetëm se ajo nuk ka asnjë lidhje me vrasjen e 20 vjecares. Sipas mediave britanike nga ana tjetër, piloti mund të ketë transportuar lëndë narkotike për kartelet e drogës, e ndoshta e shoqja e ka zbuluar këtë fakt dhe nuk e ka pranuar dot. Babis Anagnostopulos u arrestua disa javë pasi mbyti Caroline me jastëk, dhe u perpoq të hiqte cdo dyshim nga vetja për krimin, me pretendimin se ishte një bandë grabitësish të dhunshëm që i vrau bashkëshorten

Top News-Referendumi në Zvicër, qytetarët i thonë ‘po’ martesave homoseksuale
26/09 20:31
Top News-E therën me thikë/ Ndërron jetë 20 vjeçari shqiptar në Zvicër
26/09 20:12
Top News-Vijon të rritet numri i viktimave/ Mbi 680 mijë të vdekur nga Covid në SHBA
26/09 20:11
Top News – Panik në aeroportin e Athinës / Avioni nga Aatlanta bën ulje emergjence
26/09 19:10
Top News – Bombarduesit amerikanë pranë Rusisë / Ndiqen nga avionët rusë, zemërohet Vladimir Putin
26/09 19:08
Top News – Borrell kërkon ulje tensionesh / Të tërhiqen policët e të hiqen barrikadat nga veriu
26/09 19:05
Top News – Mund të zhysin botën në errësirë / Raketat e reja hipersonike të Kinës
26/09 19:03
Top News – 68 vjeç dhe në formë… / Vladimir Putin në gjueti arinjsh…
26/09 19:03
Top Channel/ “Si 11 shtatori!”/ Tmerrohen banorët në Australi, avioni mbi qiellgërvishtëse
26/09 17:24
Top News – 74 vjeç, ‘vejushë e zezë’ / Vriste të dashurit me cianur, u merrte pasurinë
26/09 17:22
Top News – Mbetet i varur në shtyllë / Piloti shpëtohet pas aksidentit me avion
26/09 17:19
Top News – Armët e reja të SAS / Pushka që shpon tanke e rrëzon helikopterë
26/09 17:18
Top News – Emergjencë në hapësirë… / ‘Astronautët-turistë’ në panik…por ishte tualeti
26/09 17:04
Top Channel/ Kina krijon “tmerrin” hipersonik: “Zhyt botën në errësirë me një shpërthim kimik”!
26/09 15:47
Top Channel/ Prag-tragjedie në Athinë, avionit i nxehen frenat- pilotët kërkojnë ndihmë
26/09 15:19
Top Channel/ Gjermania reagon për situatën në Jarinjë e Bërnjak- Kurti “bashkohet” me opozitën!
26/09 15:15
Top News – Më shumë raketa ruse… / Erdogan po sheh mundësinë e blerjeve të tjera
26/09 14:27
Top News – Kush do të pasojë Merkelin… / Zgjedhje në Gjermani, vendoset e ardhmja!
26/09 14:14
Top News – Treni del nga shinat, 3 viktima / Aksident tragjik në Montana, dhjetëra të lënduar
26/09 14:10
Top News – Vullkani mbyll aeroportin / Kanarie, krateri nxjerr tym të zi dhe hi…
26/09 14:07