Top Channel/ Vaksinimi i fëmijëve nis më 1 nëntor, çfarë mendojnë prindërit?
24/10/2021 20:02

Në 1 nëntor nis vaksinimi i të moshuarve me dozën e tretë, por vaksinën anti Covid duhet ta marrin edhe fëmijët 16 vjeç. Sa e pranojnë prindërit këtë vendim të Komitetit Teknik pas zhurmës që është bërë edhe për studentët, na e tregon përmes një kronike gazetarja Juli Ristani, që bisedoi sot me fëmijë e prindër në Tiranë.

Top Channel/ Breshëri mbulon rrugët e Lezhës
29/11 16:59
Top News- Urimi i deputetit me foton e diktatorit nxit PD për një ‘lëvizje’ të re
29/11 16:55
Top News – Prurje të frikshme/ Alarmi që vjen nga Vjosa, frikë për daljen e lumit nga shtrati
29/11 16:52
Top News – Breshër dhe dëme në Lezhë, bllokohen dhe rrugët nga reshjet e shiut
29/11 16:51
Top Channel/ Ekspozitë në muzeun e Durrësit/ Foto bardh e zi dhe piktura nga qyteti
29/11 16:50
Top Channel/ Të varur nga telefonat/ Prindërit të shqetësuar për orët e gjata të qëndrimin on line
29/11 16:46
Top News-Rama, në vendin e tretë në facebook/Përpara tij Erdogan dhe kryeministri italian
29/11 16:42
Top News-Stuhitë e forta të shiut/ Braçe jep alarmin për argjinaturën e Shkumbinit
29/11 16:33
Top Channel/ Digjet në shtëpi vajza 12 vjeçare autike, në gjendje të rëndë babai
29/11 16:21
Top Channel/ Enigmë vdekja e rusëve! Hetuesit kërkojnë ndihmën e shërbimit sekret të ushtrisë
29/11 16:18
Top News- Hapet e papërfunduar ‘Rruga e Arbrit’, punimet mbyllen në Prill, qytetarët në festë
29/11 16:17
Top Channel/ Kujdes, ka gurë! Në rrugën Elbasan-Qafë Thanë, dherat bien për shkak të reshjeve
29/11 15:59
Top Channel/ Gurët bien mbi shtëpi! Torrovicë, rruga dhe banesat janë të rrezikuara gjatë shirave
29/11 15:51
Top Channel/ Deti kthen mbetjet urbane! Dalin në plazhin e Lungomares, bashkia i pastroi më pas
29/11 15:49
Top Channel/ Festë edhe me mot të keq. Në Durrës, pezullohen lundrimet e anijeve të vogla
29/11 15:45
Top Channel/ Dëbora bllokon Thethin! Në zonat e thella janë shumë turistë që nuk mund të kthehen
29/11 15:43
Top Channel/ Pasardhësi i Isa Boletinit! I vetmi që ka zgjedhur të mos largohet nga Mitrovica
29/11 15:21
Top Channel/ Hapet “rruga e Arbrit” Tiranë-Peshkopi, udhëtimi për vetëm një orë
29/11 15:17
Top Channel/ Nostalgjiku i Enver Hoxhës në PS! Mesazhi i Bujar Çelës shkakton debate, reagon PD
29/11 15:14
Top Channel/ Urimi me diktatorin Hoxha, Alibeaj: Të merren masa
29/11 14:44