Top Channel/ Tirana fiton derbin me Dinamon.Ndeshja u vendos nga një gol i Xhixhës në minutën e 69
25/01/2022 03:08

Bardheblutë fitojnë përsëri derbin këtë radhë me Dinamon.

Top Channel/ Roma fiton kupën/ Italianet marrin trofeun Europian ne stadiumin e Tiranes
26/05 01:43
Top Channel/ Roderdam/ Tifozët e Feyenoordit thyejnë vitrina e përplasen me policin
26/05 01:37
Top Channel/ Holandezët e dëshpëruar, tifozët në zonën e pedonales ndoqën ndeshjen nga ekrani
26/05 01:25
Top Channel/ Entuziazmi i italianëve, Hoze Mourinjo solli një trofe evropian pas disa dekadash
26/05 01:05
Top News -Tifozët e Feyenoord, orët e mesnatës/ Policia i rrethon që në dalje të Air Albania Stadium
26/05 00:21
Top News-‘Çmenden’ tifozët e Romës në Tiranë/Pas suksesit të verdhekuqve në kryeqytetin shqiptar
26/05 00:12
Top News-Fundi i trishtë i finales/Tifozët e Feyenoordit e përjetuan me dhimbje
26/05 00:11
Top News – “Huliganët” e Feyenoord të zhgënjyer, largohen pa bujë e zhurmë nga Air Albania Stadium
26/05 00:09
Top News – Tifozët drejt stadiumit, si ishte organizuar nga UEFA për të shmangur përplasjet
26/05 00:02
Top News – Emocionet e stadiumit të “kuqezinjve” për rivalitetin mes Romës dhe Feyenoord
25/05 23:57
Top Channel/ Situatë e qetë në Tiranë, holandezët shmangin trazirat pas humbjes
25/05 23:56
Top News- Finalja e Tiranës në 155 shtete / Përballja Roma-Feyenoord me një shikueshmëri rekord
25/05 23:04
Top News – Jo në lokale, ku e panë ndeshjen ata që nuk gjetën një biletë për finale e Tiranës
25/05 22:06
Top News – Çfarë ndodhi me tifozët e Romës në minutën e 32, “të çmendurit” tek Amfiteatri
25/05 21:47
Top News-Mourinho dhe ‘banda’ verdhekuqe/Roma shfaqet përballë publikut para finales
25/05 20:19
Top News – Italianet në ‘vendin e krimit’, brohorasin për ekipin, në zonen e Feyenoord
25/05 19:50
Top News-Gjallërohet ‘Air Albania’/Tifozët nisin këngët dhe koret në pritje të ekipeve
25/05 19:42
Top News – Me makina të blindura dhe atmosferë të zjarrtë, ekipi i Romës mbërrin në “Air Albania”
25/05 19:38
Top News-Policia e ambulancat në gatishmëri, ku janë vendosur pas largimit të tifozëve të Feyenoord
25/05 19:31
Top News-Tifozët ‘e veçantë’ të Feyenoordit/Të gjithë holandezët festojnë finalen e Tiranës
25/05 19:16