Top Channel/ Sot ndeshja Dinamo-Laçi/ Të shtunën, Skënderbeu-Partizani dhe Vllaznia-Teuta
17/09/2021 12:37

Fundjava e superligës shqiptare, për ndeshjen e dytë të saj për edicionin 2021/2022 starton nga dita e premte me përballjen Dinamo-Laci, një ndeshje e cila do të luhet në “Elbasan Arena” në orën 19:45. Kryeqytetasit e drejtuar nga Bledi Shkëmbi u rikthyen në këtë sezon në elitën e futbollit shqiptarë me fitoren ndaj Kastriotit fundjavën e shkuar 0-2, ndërkohë që kundërshtari i tyre këtë herë është edhe më i vështirë të paktën në letër.

Top News – 250 stolat e derbit në Tiranë / ‘Kryqëzojnë’ me gjobë skuadrat kryeqytetase
27/10 20:17
Top Channel/ Tifozët e Partizanit të revoltuar, godasin me stol në kokë punonjësin e fushës
27/10 19:31
Top Channel/ 250 stola të thyer në stadium, tifozët e Partizanit ‘i shkulën’ vendit gjatë derbit
27/10 19:12
Top News- Futboll, ndodh ajo që nuk pritej / Misteri me listën e trajnerëve më të mirë
27/10 18:59
Top News-100 ditë nga Lojërat Dimërore/Pekin, nis numërimi mbrapsht për eventin
27/10 15:42
Top News – Partnerja e Buffon ‘plas bombën’ / D’amico zbulon mashtrimin e portierit italian
26/10 22:59
Top Channel/ Ze Maria: Më pëlqen Partizani/Ish trajneri Tiranës rrëfen arsyen e vizitës në Tiranë
26/10 19:58
Top News – Tirana për herë të parë në 10 vjet / Starti më i mirë i dekadës së fundit për bardheblutë
26/10 18:39
Top News- Derbi bëhet bardheblu / Tirana mund partizanin në një ndeshje agonistike
26/10 11:12
Top Channel/ Tirana fiton derbin me var/ 17 mijë tifozë, ndalet ndeshja hidhen fshekzjarre në fushë
26/10 00:18
Top Channel/ Emocione dhe tension në “Air Albania” në derbin Tirana-Partizani
25/10 20:20
Top Channel/ Sot Derbi i kryeqytetit në “Air Albania”, bllokohen rrugët rreth stadiumit
25/10 20:18
Top Channel/ Entuziazëm në “Air Albania”, Tirana-Partizani premton një 90-minutësh spektakolar
25/10 20:05
Top Channel/ Në “Air Albania”, derbi Tirana-Partizani, bllokohen rrugët rreth stadiumit
25/10 12:54
Top Channel/Ndalohen boksierët në kufi/Skuadra e Kosovës s’ lejohet të hyjë në Serbi prej simboleve
25/10 00:59
Top News- Vllaznia, humbja e parë/ Kukësi e mund 2-0, fiton dhe Dinamo
24/10 19:56
Top News- Historike në Indianapolis / Zhvillohet garë me makina pa pilotë
24/10 15:12
Top News- Fitoi Kupën e Federatës/ Veliaj pret ekipin e basketbollit të Tiranës
24/10 14:13
Top Channel/ Vajzat futbolliste, stërviten me ambicien që të bëhen të famshme një ditë
24/10 14:05
Top News- Derbi i Kryeqytetit / Tirana-Partizani , Në ‘gjuhën’ e shifrave
24/10 13:51