Top Channel/ Si të shmangësh dopingun? Ekspertët: Duhen edukuar sportistët!
15/09/2021 12:45

Dopingu në sportet shqiptare sa vjen dhe po rrallohet për fat të mirë. Kjo vjen edhe për shkak të kontrolleve të shumta që bëhen në vendin tonë nga Organizata Kombëtare e Antidopingut. Megjithatë problematika e vënë re së fundmi është mungesa e informacionit dhe përdorimet e sistemeve, si ai ADAMS i cili përditëson vendndodhjen dhe gjendjen e sportistit ndërkohë që informon edhe agjencitë ndërkombëtare antidopig, që më pas vijnë në mënyrë të fshehtë për kontrolle.

Top Channel/ Albin Kurti në gjysmëfinalen Vllaznia-Sigal Prishtina: Populli është para politikës…
16/10 20:51
Top Channel/ Egnantia mund Laçin/ Surprizat e Superligës Kastrioti mund Skënderbeun
16/10 19:59
Top News – Nuk kanë të ndalur infektimet / Dy lojtarët kuqezi rezultojnë pozitiv me Covid-19
16/10 13:48
Top Channel/UEFA, mësim si drejtohet futbolli. Trajnohen drejtuesit e klubeve shqiptare të futbollit
15/10 15:35
Top News-Java e 5-të e Superiores/ Ekipet shqiptare rikthehen sërish pas pauzës
15/10 15:34
Top Channel/ Lezha bëhet me ekip basketbolli/ Pas 25 vjetësh do luajë skuadra e Besëlidhjes
13/10 15:42
Top Channel/ Stadiumi vishet me flamuj kuq e zi/ Atmosferë e zjarrtë për ndeshjen Shqipëri-Poloni
12/10 20:23
Top Channel/ Kosova kërkon fitore me Gjeorgjinë, pas humbjes me Suedinë
12/10 19:38
Top Channel/ Shqipëria përballë Polonisë.Kombëtarja shpreson të shkojë në finalen e botërorit
12/10 19:36
Top Channel/ Pak orë para ndeshjesh Shqipëri-Poloni, tifozët kuq e zi përleshen me tifozët polakë
12/10 19:07
Top News- Masat e sigurisë në ‘Air Albania / ‘Fshf jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët
12/10 15:44
Top News- Përballja Shqipëri-Poloni / Vlera në merkato e dy kombëtareve
12/10 15:06
Top News- Covid-19 ‘pushton’ Tiranën/ Rezulton pozitiv dhe personi i tetë te bardheblutë
12/10 15:00
Top Channel/ Kombëtarja stërvitet për Poloninë/ Shpresa për fitore pas triumfit me Hungarinë
11/10 13:38
Top Channel/ Tifozët polakë në Durrës/ Në plazh në pritje të ndeshjes së futbollit Shqipëri-Poloni
11/10 12:29
Top News-Surprizohet Xherdan Shaqiri/ I veshin xhaketën me logon e UÇK, ndalohet
10/10 15:41
Top News- Pas fitores me Hungarinë / Kombëtarja surprizon edy rejan për ditëlindje
10/10 11:14
Top Channel/Fishekzjarre, tortë me flamurin shqiptar dhe muzikë! Reja surprizohet për ditëlindje
10/10 09:45
Top Channel/ Sot Hungari-Shqipëri/ Trajneri Reja: Mbajmë gjallë ëndrrën për vendin e dytë
09/10 15:17
Top Channel/ Kombëtarja niset në Hungari! Të shtunën në mbrëmje ndeshja e vlefshme për botërorin
08/10 12:24