Top Channel/ Shuhet zjarri në Shkodër! U dëmtuan 5 shtëpi dhe 80 njësi tregtare nga flakët
15/06/2024 12:47

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Burg përjetë vrasësit me pagesë, Dorjan Keqi, bashkëpunëtor në vrasjen Saimir Jakut
12/07 14:55
Top Channel/ Tropojë, një viktimë e dy të plagosur! 5 të arrestuar për moskallëzim krimi, autori…
12/07 14:22
Top Channel/ Bëri kallëzim të rremë për vjedhjen e “Range Roverit”, sekuestrohet mjeti në Vlorë
12/07 14:07
Top Channel/ U fut me automjet në breg të detit mes pushuesve, gjobitet me 600 mijë lekë shoferi
12/07 14:06
Top News/ Muzikë të lartë tej normave, nën hetim administratorët e lokalve në Dhërmi dhe Ksamil
12/07 13:58
Top Channel/ Të rinj në Tiranë zbriten nga makinat luksoze, u vihen prangat si trafikantë
12/07 13:51
Top News/ Aksion antidrogë në Tiranë/ Prangosen 19 persona, në kërkim 5 të tjerë
12/07 13:44
Top News/ ‘Opozita, jo dinjitoze’/ Veliaj komenton protestën- Ndëshkojini me votë
12/07 12:56
Top News/ Sherri i merr jetën 24-vjeçarit/ U plagos gjatë konfliktit në Tropojë, 5 të arrestuar
12/07 12:45
Top News/ Flakët në Gjirokastër, rreth 100 persona në terren për shuarjen e zjarrit
12/07 12:44
Top Channel/ Kulmi i të nxehtit, temperaturat do arrijnë deri në 44 gradë celsius javën që vjen
12/07 12:41
Top Channel/ Zjarri prek Malin e Gjerë, perimetri 12 km, flakët i favorizon era
12/07 12:40
Top Channel/ Vapa nuk ndal turistët, rriten vizitorët europianë në Parkun Arkeologjik
12/07 12:36
Top Channel/ Burg përjetë vrasësit me pagesë, Dorjan Keqi, bashkëpunëtor në vrasjen Saimir Jakut
12/07 12:32
Top Channel/ Tetë protestues nën hetim, nën akuzë për dhunë dhe molotovin te kryeministria
12/07 12:25
Top News/ Burg përjetë vrasësit me pagesë/ Mori pjesë në ekzekutimin e ish-drejtorit të OST
12/07 12:23
Top News / Dosja ‘Babale’, shtyhet gjyqi. Deputeti i PD Ervin Salianji ndërron avokatin
12/07 12:19
Top News/ ‘Luftë’ me flakët në Gjirokastër/ Zjarre edhe në Dibër, rrezikojnë Liqenet e Lurës
12/07 11:20
Top Channel/ 14 vatra në 24 orë/ Vetëm 3 aktive, po punohet për shuarjen e flakëve
12/07 11:05
Top News/ Shtyhet sërish dosja ‘Babale’ në Apel, Salianji ndryshon avokatin
12/07 11:01