Top Channel/ Samiti i NATO në Vilnius, Rama takon Macron: Po përgatitet për të ardhur në Tiranë!
12/07/2023 14:17

Kryeministri Rama ka takuar presidentin francez, Emmanuel Macron gjatë ditë së dytë të samitit të NATO-s në Vilnius të Lituanisë. Teksa ka ndarë foto nga takimi, Rama shkruan se shumë shpejt lideri francez do të vijë në Tiranë. “Vilnius, Lituani – Me Presidentin e Francës, Emanuel Macron, i cili po përgatitet për të ardhur në Tiranë.”– shkruan Rama.

Top News/ Qeveri teknike për zgjedhje / Ilir Meta: Të organizohemi në të gjitha drejtimet
12/07 15:20
Top Channel/ “Qeveria teknike” përçan opozitën, Meta e sheh zgjidhje, Shehi: Eksperiment i dështuar
12/07 15:08
Top Channel/ Kryetari i bashkisë së Tiranës komenton protestën e Opozitës, Veliaj: Dogjën flamurin
12/07 15:03
Top Channel/ Protesta e opozitës përpara kryeministrisë, Meta: Paralajmërimi serioz…
12/07 14:23
Top News/ Protestuesit mblidhen në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, kërkojnë lirimin e Berishës
11/07 21:08
Top News/ I ati në “arrest shtëpie”, Shkëlzen Berisha i bashkohet protestës së opozitës
11/07 21:07
Top News/ Ilir Meta krah Nokës e Bardhit në protestën e opozitës për qeveri teknike
11/07 21:07
Top News/ Mblidhen protestuesit e PD për protestën, me pankarta në duar para selisë
11/07 20:04
Top Channel/ Protesta e opozitës Mbahet në orën 20.00 tubimi para Kryeministrisë
11/07 19:56
Top Channel/ Masat e sigurisë! Bllokohen disa rrugë, policia bën thirrje për të shmangur incidentet
11/07 19:43
Top News/ Profili i kandidatit të PS/ Vangjel Tavo, politikani veteran i minoritetit
11/07 16:40
Top News/ Anëtar i Federatës Panepirote në SHBA/ Kandidat i opozitës për kryetar në Himarë
11/07 16:01
Top Channel/ Rama krah Biden e Stoltenberg. Samiti NATO-s: Angazhim për sigurinë kolektive të paqes
11/07 15:07
Top Channel/ SPAK shtyn hetimet për Berishën. Dosja “Partizani”, afatet zgjaten deri në tetor
11/07 14:56
Top Channel/ “Lejoni SPAK të bëjë punën e vet”/Mesazhi i ambasadorit të BE për Reformën Zgjedhore
11/07 13:01
Top News/ Akuzat për tendera, vajza e Linda Ramës padit Sali Berishën: Jam bërë objekt shpifjesh
10/07 22:25
Top Channel/Rama krah Biden dhe Stoltenberg/ Fotoja familjare e Këshillit të Atlantikut të Veriut
10/07 19:28
Top News/ Rama krah Biden në Uashington/ Fotoja familjare e Këshillit të Atlantikut të Veriut
10/07 19:09
Top News/ Një shqiptaro-amerikan për Himarën/ Opozita cakton kandidatin, Gjikuria ndan demokratët
10/07 18:48
Top News/ Vendimi i Kushtetueses për Xhaçkën/ Meta kritik-Gjykata duhet të ishte e qartë dhe e prerë
10/07 16:37