Top Channel/ Rinumërohen votat/ KQZ po rinumëron votat e bashkisë së vogël të Belshit
06/06/2023 15:08

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Kukësi sot voton, në garë Albert Halilaj i PS dhe Emri Vata i “Bashkë Fitojmë”
24/09 00:00
Top News – Begaj takohet me Lajçak, vlerëson rolin e BE-së në dialogun Kosovë-Serbi
23/09 21:19
Top News – Zgjedhjet e pjesshme në Kukës, Policia publikon planin e masave
23/09 18:10
Top News – Me bimët prodhojnë kremra/ Rama bisedon me motrat sipërmarrëse
23/09 15:33
Top News – McGonigal, akuzat e lidhura me Shqipërinë/ Bardhi – I shërbeu Ramës për interesa politike
23/09 15:31
Top News – Kryeministri Rama interviston dy sipërmarrëse të reja/ Me bimë prodhojnë…
23/09 14:55
Top News – Akuza për qeverinë/ Vangjeli denoncon koncensionet nga “foltorja”
23/09 14:43
Top Channel/ Zgjedhjet në Kukës, sot heshtje zgjedhore, të dielën gara mes PS dhe “Rithemelimit”
23/09 12:35
Top News – Basha për McGonigal/E vërteta nuk ndalet, sulmi nga Rama-Berisha
23/09 12:05
Top Channel/ Të dielën votohet në Kukës/ Gara mes PS dhe “Foltores”, PD e Bashës: Garë e paracaktuar
22/09 19:41
Top Channel/ Basha bashkon votat me Ramën/ Miratohen ndryshimet në ligjin për “nënshtetësinë”
22/09 12:49
Top News- Begaj takon Sekretarin e OKB/ ‘Shqipëria, faktor stabiliteti në rajon’
21/09 21:41
Top News-Platforma e Bashës për ‘Zgjedhoren’/Lista të hapura heqje imuniteti e President nga populli
21/09 19:21
Top News – Greqia e dënoi për 75 euro, shqiptari mbahet në burg edhe pasi ka shlyer dënimin
21/09 19:10
Top News- Mediu i liron ‘karrigen’ Shehit / Kreu i grupit parlamentar të ‘Aleancës për Ndryshim’
21/09 18:22
Top News – Pretendimet pa baza të Belerit/ Akuzon GJKKO për dy standarde, ligji s’i jep të drejtë
21/09 17:26
Top News – Protestë para Kuvendit / Lëvizja Bashkë kërkon minimumin jetik
21/09 16:54
Top Channel/ Përplasja me ambasadorin rus, Rama “yll” në TikTok: “Shpërthen” platforma e videove!
21/09 15:14
Top Channel/ “Sherri” për kreun e grupit të PD/ Debat edhe në seancën e Kuvendit se kujt i takon
21/09 15:10
Top Channel/ Samiti “Strong Cities”/ Veliaj merr pjesë në takimin që po mbahet në SHBA
21/09 15:05