Top Channel/ Rikthehet Izmir Smajlaj/ Kampioni i Evropës në garë me kohën për Olimpiadën 2024
27/11/2023 20:14

Prej rreth 2 vitesh larg kompeticioneve të rëndësishme, në fillim për shkak të një dëmtimi dhe më pas beteja ligjore për pafajësinë, për një incident të ndodhur në garën e kampionatit kombëtarë në Tiranë, atleti Izmir Smajlaj, ndër më të mirët e historisë së këtij sporti në vendin tonë, kampion Evropë dhe Ballkani disa herë, ka arritur të rikuperohet plotësisht dhe të fillojë stërvitjen, për të rikuperuar kohën e humbur, pasi vitin e ardhshëm do të jetë olimpiada Paris 2024. “Ka qenë një vit shumë i vështirë ai i shkuari dhe ky, ku më në fund ja dola të rikuperohem dhe të rikthehem në stërvitje”, tha Izmir Smajlaj.

Top News/ Euro 2024, Kombëtarja vijon punën. Ramadani-Do tentojmë të paraqitemi si në kualifikuese
13/06 11:45
Top News/ Në prag të përballjes me Italinë. Laçi-Do të jetë e vështirë, jemi të karikuar e motivuar
12/06 20:32
Top Channel/ Shqipëria “top” para Italisë/ Qazim Laçi: Jemi në formë, do japim gjithçka të shtunën
12/06 20:02
Top News/ Kombëtarja, versioni Serie A. Kuqezinjtë janë ‘kolonia’ e kampionatit italian
12/06 15:04
Top News/ Nga Courtois te Haaland. Yjet e futbollit që do ndjekin Euro 2024 nga…divani
12/06 14:48
Top News/ Afron supersfida me Italinë. Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet në Gjermani
12/06 13:00
Top News/ Trajneri Sylvinho pret Italinë. ‘Është favorite, por në futboll ndodh gjithçka
12/06 12:22
Top Channel/ Mbrojtësi Ajeti flet në prag të sfidës, superkompjuteri jep 0.8 shanse për në finale
11/06 20:02
Top News/ Gianni Infantino është i sigurt. ‘Botërori 2026 do të jetë eventi më i madh’
11/06 17:46
Top News/ Arlind Ajeti shpreh besimin. ‘Mund të bëjmë diçka të veçantë në këtë Evropian’
11/06 16:12
Top Channel/ Broja në Bundesliga? Sulmuesi mund të bashkohet me trajnerin që i besoi në Angli
11/06 12:53
Top News/ Euro 2024, gjithnjë e më pranë. Kombëtarja nis punën në sytë e tifozëve kuqezi
11/06 12:05
Top News/ Kombëtarja nis punën në Euro 2024. Hysaj- Kemi 3 ndeshje të forta për të luajtur
10/06 15:28
Top Channel/ Kombëtarja mbërrin në Gjermani/ Pritje fantastike, kuqezinjtë gati për Europianin 2024
09/06 15:18
Top News/ Ramadani flet i pari nga ‘kampi’ gjerman/ ‘Do doja një gol në minutën e 85 ndaj Italisë’
09/06 13:18
Top News/ Kombëtarja mbërrin në Gjermani. Kuqezinjtë nisin rrugëtimin e tyre në Euro 2024
08/06 21:04
Top News/ Thiago Silva kthehet në Brazil. Mbrojtësi pritet si hero nga tifozët e Fluminenses
08/06 18:31
Top Channel/ “Euro 2024”! Vodafone Albania, sërish Sponsor Gjeneral i Kombëtares të Futbollit
08/06 15:33
Top Channel/ Shqipëria, gati për Italinë! Trajneri dorëzon listën e lojtarëve për europianin
08/06 15:32
Top Channel/ E bujshme! Broja një hap larg Milanit, në faqen e parë të më të madhe italiane
08/06 14:38