Top Channel/ Përleshje jashtë ringut/ Degjeneron kampionati boksit Shkodër. Tirana bojkoton ndeshjet
18/09/2021 20:00

Per 3 ditë me rradhe në Shkodër u zhvillua kampionati kombetar i boksit ku pjesemarrese ishin 7 ekipet me te mira të Shqiperise. Pretendente që në fillim ishin Vllaznia e Shkodres dhe ekipi i Tiranes, rivalitet i cili vazhdoi në të gjitha ndeshjet deri në ditën finale. Perballja ne ring mes Arjon Kajoshit dhe Alban Beqirit të Tiranes ishte me e rendesishmja e turneut. Boksi i nisur në ring, perfundoi në të gjithë pallatin e sportit “QAzim Dervishi”. Shkodrani Kajoshi fitoi titullin kampion por ekipi kryeqytetas kontestoi arbitrimin. Pas ndeshjes, perplasja ne distance me tifozet, degjeneroi ne konflikt fizik mes tifozeve, trajnereve dhe boksiereve.

Top Channel/ Partizani 4 ndeshje pa tifozë/ FSHF dënon Partizanin e Tiranën për shkuljen e stolave
27/10 23:28
Top News – 250 stolat e derbit në Tiranë / ‘Kryqëzojnë’ me gjobë skuadrat kryeqytetase
27/10 20:17
Top Channel/ Tifozët e Partizanit të revoltuar, godasin me stol në kokë punonjësin e fushës
27/10 19:31
Top Channel/ 250 stola të thyer në stadium, tifozët e Partizanit ‘i shkulën’ vendit gjatë derbit
27/10 19:12
Top News- Futboll, ndodh ajo që nuk pritej / Misteri me listën e trajnerëve më të mirë
27/10 18:59
Top News-100 ditë nga Lojërat Dimërore/Pekin, nis numërimi mbrapsht për eventin
27/10 15:42
Top News – Partnerja e Buffon ‘plas bombën’ / D’amico zbulon mashtrimin e portierit italian
26/10 22:59
Top Channel/ Ze Maria: Më pëlqen Partizani/Ish trajneri Tiranës rrëfen arsyen e vizitës në Tiranë
26/10 19:58
Top News – Tirana për herë të parë në 10 vjet / Starti më i mirë i dekadës së fundit për bardheblutë
26/10 18:39
Top News- Derbi bëhet bardheblu / Tirana mund partizanin në një ndeshje agonistike
26/10 11:12
Top Channel/ Tirana fiton derbin me var/ 17 mijë tifozë, ndalet ndeshja hidhen fshekzjarre në fushë
26/10 00:18
Top Channel/ Emocione dhe tension në “Air Albania” në derbin Tirana-Partizani
25/10 20:20
Top Channel/ Sot Derbi i kryeqytetit në “Air Albania”, bllokohen rrugët rreth stadiumit
25/10 20:18
Top Channel/ Entuziazëm në “Air Albania”, Tirana-Partizani premton një 90-minutësh spektakolar
25/10 20:05
Top Channel/ Në “Air Albania”, derbi Tirana-Partizani, bllokohen rrugët rreth stadiumit
25/10 12:54
Top Channel/Ndalohen boksierët në kufi/Skuadra e Kosovës s’ lejohet të hyjë në Serbi prej simboleve
25/10 00:59
Top News- Vllaznia, humbja e parë/ Kukësi e mund 2-0, fiton dhe Dinamo
24/10 19:56
Top News- Historike në Indianapolis / Zhvillohet garë me makina pa pilotë
24/10 15:12
Top News- Fitoi Kupën e Federatës/ Veliaj pret ekipin e basketbollit të Tiranës
24/10 14:13
Top Channel/ Vajzat futbolliste, stërviten me ambicien që të bëhen të famshme një ditë
24/10 14:05