Top Channel/ PD e përçarë në kuvend/ Si do funksionojnë komisionet parlamentare
18/01/2022 12:43

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News-Prishet marrëveshja për presidentin / Alibeaj-Rama u tërhoq, kur pa kandidatët tanë!
20/05 18:27
Top News- Paralajmërimet për izolim të PD/ Bardhi, thirrje Berishës: Dëgjo apelin e evropianëve
20/05 15:32
Top Channel/ Kritika nga CDU/CSU! Berisha reagon pas deklaratës së deputetit Gunther Krichbau
20/05 15:21
Top Channel/ PS:PD një kandidat. Grupi Alibeajt ka 8 emra, 23 deputetë mund të mbështesin vetëm një
20/05 15:06
Top Channel/ Në BE si anëtar i asociuar, Rama mbështet idenë e re. Në Tiranë vjen Charles Michel
20/05 15:04
Top News-Akuzat e deputetit gjerman/ Berisha akuzon Alibeajn, flet për gjyqin me Blinken
20/05 14:48
Top News- Alibeaj nuk tërhiqet, thërret tjetër mbledhje/ Emrat që diskutohen për President
20/05 13:53
Top Channel/ Charles Michel në Tiranë, Presidenti i Këshillit europian pritet nga kryeministri Rama
20/05 12:43
Top Channel/ Kandidatët e PD për president! Mblidhet grupi i deputetëve, dalin emrat e parë
19/05 15:27
Top News- 3 deputetët që ‘shpëtuan’ Alibeajn/ Plotësohet kuorumi, PD me 8 emra për President
19/05 15:26
Top News- Rithemelimi kundër marrëveshjes/ ‘Alibeaj po i jep Ramës kandidatin e tij të preferuar’
19/05 12:29
Top News- A do ketë emra nga grupi i PD?!/ Presidenti, Alibeaj thërret deputetët pas tërheqjes së PS
19/05 10:52
Top News- Tërheqja e PS thellon ‘sherrin’ në PD/ Presidenti, pritet mbledhja e grupit për emrat
18/05 16:04
Top Channel/ Presidenti. radha e opozitës/ Balla i kërkon opozitës të propozojë emrat e kandidatëve
18/05 15:06
Top News- Presidenti, 4 emra nga Alibeaj…!/ PS tërhiqet, palët bien dakord për propozimet
18/05 12:56
Top Channel/ Emrat për president/ Dakordësi që në raundin e dytë e të tretë të propozojë opozita
18/05 12:49
Top News-Kush do vendosë për fatin e Berishës! / Hidhet shorti në apel, ja gjyqtarja e Alibeajt
17/05 19:28
Top News- Liderët dhe marrëveshjet e fshehta/ Pasojat në politikën shqiptare dhe disa pikëpyetje
17/05 15:55
Top Channel/ Shtëpi të re për 74 familje/ Vendosen në lagjen e re të krijuar në fshatin Ndroq
17/05 15:04
Top Channel/ Meta përkujton “17 majin”, reagon për akuzën “700 mijë euro” të gazetës austriake
17/05 15:03