Top Channel/ Meta “kandidon” për Tiranën, kreu i PL: Do shemb betonin. por kërcënon Edi Ramën
11/08/2022 12:16

10 muaj nga zgjedhjet lokale, Ilir Meta ka veshur një kostum të ri, atë të opozitarit luftarak. I vetëdijshëm për peshën e vogël të partisë së tij në Parlament me vetëm 4 deputetë, Ilir Meta duket se po kërkon të fitojë pushtet në garën më të afërt elektorale. E bëri të qartë se Bashkia Tiranë është e preferuara e tij. “Tirana do jetë e para kundër tiranisë së betonit. Tirana ka hak për të marrë për t’i dhënë fund shkatërrimit të jashtëzakonshëm. Tirana është kryeqyteti i pastrimit të parave të zeza te mafia”, tha Meta.

Top Channel/ PS ndryshon formacionin. Klosi në Vlorë, Spiropali në Shkodër, Majko në Kukës
28/09 11:57
Top News-PS ‘ndez’ motorët e fushatës zgjedhore/Arben Ahmetaj asnjë funksion, të deleguarit në qarqe
27/09 21:37
Top Channel/ PS nis fushatën/ Mblidhet kryesia e partisë socialiste
27/09 19:42
Top News- PD, kërkesë në SHBA për paratë ruse/Enno Bozdo në ‘Zona Zero’ flet për auditimin
27/09 19:13
Top News-PS mbledh Kryesinë për kandidatët në zgjedhje, kush do të jetë për një tjetër mandat…!?
27/09 18:19
Top News-Yuri Kim nuk njeh Berishën/ Ambasadorja Amerikane takon Jorida Tabakun dhe Etilda Gjonaj
27/09 17:39
Top Channel/ Bilanci i turizmit, Rama tregon projektet për shtimin e numrit të vizitorëve
27/09 15:41
Top Channel/ Meta kërkon kandidatë të përbashkët! Ftesë për Berishën
27/09 15:32
Top Channel/ Basha do të merret në pyetje për paratë ruse, i pari para grupit të auditit në PD
27/09 15:17
Top News- Nga kandidatët… tek një mesazh për Berishën/ Ilir Meta kërkon protesta- Nevojë ulëritëse!
27/09 15:05
Top Channel/ Mblidhet kryesia e PS! Ndryshime në drejtimin politik të disa qarqeve
27/09 12:35
Top Channel/ Paratë ruse, selia blu lajmëron grup auditi për të kontrolluar veprimet e Bashës
27/09 12:03
Top News – PD nxjerr dokumentin e zgjedhjeve lokale/ Berisha, apel të fortë për revoltat e vjeshtës
26/09 19:50
Top Channel/ Berisha: Fakte për paratë ruse, seliu blu lajmëron grup auditi për veprimet e Bashës
26/09 19:43
Top News -Dilemat e socialistëve për zgjedhjet lokale/Mbledhja e kryesisë, për emrat që rikandidojnë
26/09 16:08
Top Channel/ “Bashkohuni me protestën”! Mbyllja e Kolegjit, Berisha: Rama drejton vendin nga Lindja
26/09 14:45
Top News-Revolta e mosbindje civile…deri Primaret!/PD mbledh Këshillin Kombëtar, çfarë do diskutohet
26/09 14:43
Top News -Nga dosja I.M tek lobimet ruse në PD/Si qëndron e vërteta sipas deputetit Ervin Salianji!
25/09 11:56
Top News-Hakerat, patronazhistët dhe lobimi rus/Të gjitha të vërtetat sipas deputetit Ervin Salianji
25/09 09:38
Top News- Politika ‘thyen’ ligjin për zgjedhjet!/ Fushata elektorale nis disa muaj para kohe
24/09 16:09