Top Channel/ “Më manipuluan dosjen…”, Ilir Meta flet për akuzat e dosjes së sigurimit
11/08/2022 15:20

I vendosur në shënjestrën e autoritetit te dosjeve dhe të socialistëve që synojnë ta mbajnë larg Parlamentit, Ilir Meta duket se ka vendosur të mos ruajë më qetësinë. Me tone kërcënuese fajëson Edi Ramen për manipulim te dosjes se tij, ndërsa e sfidon të mbledhe Parlamentin para shtatorit.

Top News-Mediu zbulon 2 propozime për Berishën/Nga sondazhet…tek primaret e hapura dhe pikëpyetjet
05/10 13:06
Top Channel/ Reforma territorial, Ambasadorja Kim dhe diplomatët e huaj takim me deputetët e PD-së
05/10 12:29
Top Channel/ Meta në zyrën e Berishës, kërkon zona të lira ku kandidatët e koalicionit të testohen
04/10 19:38
Top News-Emrat e kandidatëve që PS nuk ndryshon!/Tirana me Veliajn, ja kush është në ‘listën e zezë’
04/10 18:11
Top Channel/ Presion Gjykatës së Apelit, deputetët e grupit Alibeaj kërkojnë dhënien e vendimit
04/10 15:12
Top Channel/Begaj thërret partitë për zgjedhjet.Konsultime me PS,PD, partitë e vogla por jo Berishën
04/10 15:11
Top News-Në pritje të dekretit për datën e zgjedjeve!/Presidenti nis konsultimet me partitë politike
04/10 14:11
Top News- Berisha dhe Meta takohen në selinë e PD/ 40 minuta ‘kokë më kokë’ për dy çështje kryesore
04/10 12:26
Top Channel/ Takim Berisha – Meta/ Në selinë e PD bisedë për zgjedhjet vendore
04/10 12:16
Top Channel/ Presion gjykatës së apelit, deputetët e grupit Alibeaj kërkojnë dhënien e vendimit
04/10 12:15
Top News- Zgjedhjet, me apo pa bashki të reja/ Drafti i demokratëve diskutohet në komision
03/10 15:54
Top Channel/PD kërkon 94 bashki, propozimi për reformën territoriale. Jo 12 qarqe por 6 ose 3 rajone
03/10 15:08
Top Channel/ Kryeministri Rama takim me presidentin Begaj
03/10 12:49
Top News – Pas zgjedhjes së kryetarit të FRPD/Kandidatët rivalë denoncojnë manipulim të procesit
02/10 12:26
Top Channel/ Berisha: Do ndjekim popullin. Kreu i opozites, “mea culpa” për “revolucionin” e munguar
01/10 17:22
Top News-Rama u tërhoq nga rritja e çmimit të energjisë/Sulmon Berisha-Kjo është tallje me qytetarët
01/10 14:56
Top News-Rama me ‘sytë nga qielli” për energjinë/Fasha hiqet për tetorin, rikthehet në nëntor
01/10 14:48
Top Channel/ PD do nisë primaret. Mblidhet këshilli kombëtar diskutohet edhe për aleatët
01/10 12:47
Top News – PD sërish në zgjedhje!/Gjashtë të rinj në garë për kreun e FRPD
01/10 12:45
Top News – Pas vendimit të papritur të Ramës / Berisha e Meta nxjerrin sekretin e qeverisë
30/09 16:08