Top Channel/ Gati për miqësoren me Spanjën, Kombëtarja kuqezi do të ndeshet të shtunën në Barcelona
23/03/2022 19:59

Perfaqësuesja shqiptare vazhdon përgatitjet për ndeshjen miqësore ndaj Spanjës që do të luaj ditën e shtunë në Barcelonë në stadiumin e Espanyol-it. Pas dy ditëve të para me një ngarkesë të diferencuar të lojtarëve për shkak të impenjimeve të tyre në klubet respektive gjithcka po zhvillohet normalisht me program të plotë. Në konferencën për shtyp të së mërkurës ishte mesfushori i Empolit Kristjan Asllani, një emër i ri ky për përfaqësuesen A, ndërkohë që futbollisti nga Elbasani ka qenë pjesë e kombëtares U21.

Top Channel/ Favorizoi Katarin, ish zyrtari FIFA nën akuzë për Kupën e Botës
27/05 21:29
Top Channel/ Lojtarët dhe tifozët e Tiranës sulmojnë arbitrin në ndeshjen me Bylisin
25/05 18:43
Top Channel/ Rrethi çiklistik i Shqipërisë, nis etapa e tretë Elbasan-Vlorë me gjatësi 143 km
24/05 15:28
Top Channel/ Rrethi çiklistik i Shqipërisë, nis etapa e tretë Elbasan-Vlorë me gjatësi 143 km
24/05 12:44
Top Channel/ Etapa e tretë e rrethit çiklistik i Shqipërisë
24/05 12:27
Top Channel/ Sylvinho, banor i Tiranës! 4 muajt e trajnerit, ndeshja me Moldavinë dhe ishujt Faroe
23/05 20:02
Top Channel/ 10 vite rresht kampion, futbollistët e Vllaznisë janë të pathyeshme
23/05 15:25
Top News – ‘Blindohen’ Olimpiket e Parisit në 2024 / 35 mijë forca sigurie, për ceremoninë e hapjes
23/05 13:13
Top News – Haaland i befason të gjithë / Shfaqet në festën e Manchester City…me pizhama!
22/05 17:26
Nis turi i 80-të çiklistik, mbi 100 çiklistë në garë për 900 km në disa qytete
22/05 15:41
Top Channel/ Nis turi i 80-të çiklistik/ Mbi 100 çiklistë në garë për 900 km në disa qytete
22/05 12:37
Top Channel/ Turi i 80-të çiklistik/ Mbi 100 çiklistë në garë për 900 km në disa qytete
21/05 20:12
Top News – Gjesti special i Mourinhos, e bën Kumbullën pjesë të festës për kalimin në finale
19/05 19:33
Top News – Asambleja e Jashtëzakonshme, Taulant Stërmasi zgjidhet president I Federatës së Atletikës
19/05 19:32
Top Channel/ Kampionati i Gollobordës, zhvillohet kupa e 10-të në sportin e mundjes
19/05 13:18
Top Channel/ Zgjedhjet në atletikën shqiptare/ Në garë janë katër kandidatë
18/05 19:57
Top Channel/ Tirana-Partizani/ Ndeshja derbi e kryeqytetit
17/05 20:05
Top Channel/ Derbi i Tiranës/ Përballja Tirana-Partizani, stadiumi pritet të jetë plot
16/05 20:04
Top News – Pas triumfit në kampionat / Barcelona feston në rrugët e qytetit me tifozët
15/05 23:27
Top Channel/Asambleja e futbollit, bëhet bilanci i vitit të parë për projektin “Futbolli për kombin”
12/05 19:59